Відбувся виїзний прийом громадян головою районної ради Клименко О.В. на території Ізюмської сільської ради

виїзний-прийомЯкісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – це моменти, яким приділяється постійна увага в Борівській районній раді. Так, головою районної ради Клименко О.В. 11 жовтня 2017 року був проведений черговий виїзний прийом громадян Ізюмської сільської ради. Питання були різні, починаючи з соціальних, житлово-комунальних та побутових проблем, закінчуючи ремонтом доріг.

Також, цього разу до голови звернувся житель с. Ізюмське – інвалід ІІ групи щодо забезпечення його інвалідним візком і автомобілем.

Мешканка с.Ізюмське порушила питання щодо заміни аварійної  електричної опори, яка знаходиться біля її житлового будинку. Загалом, кожне звернення голова районної ради уважно вислухала та в межах своєї компетенції надала відповідні консультації щодо порушених проблем, детально роз’яснила заявникам, як вирішити ситуацію. Деякі питання були вирішені на місці, а ті, що потребують більш детального вивчення та опрацювання, Олена Василівна  взяла під свій особистий контроль. 

В ході візиту до с. ІзюмськеОлена Василівна відвідала Ізюмський ФАП, де проводиться ремонт приміщення за рахунок коштів сільської ради. Побувала, також, в Ізюмській загальноосвітній школі, щоб на місці переконатися про готовність закладу до опалювального сезону.  

Додаткова інформація