Вітання голови районної ради Олени Клименко з Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби України

з днем санстанціїШановні працівники санітарно-епідеміологічної служби Борової! 

Прийміть щирі вітання з професійним святом! Санітарно-епідеміологічна служба залишається ефективною і надійною державною структурою охорони здоров’я населення, яка створює основи національної безпеки держави.

Ваша нелегка праця має винятково важливе значення для охорони здоров’я народу, стабільності країни!  Досвідчені та професійні фахівці, ви здійснюєте відповідальні завдання санітарно – епідеміологічного захисту населення Борівщини.

Тільки надійно забезпечивши санітарно-епідемічне благополуччя населення можна відвернути спалахи небезпечних захворювань, згубний вплив на здоров’я людей техногенних катастроф. Усе це визначає особливу роль державної санітарно-епідеміологічної служби. Немає сумніву, що ви і далі самовідданими зусиллями успішно виконуватимете свою благородну місію.

Бажаю  Вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, благополуччя, миру, оптимізму та непохитної віри в майбутнє. Нехай вам завжди посміхається доля, життя дарує спокій і добробут, а робота приносить радість та задоволення. Дякую за Ваш професіоналізм та вірність своїй справі.

З повагою, голова районної ради                           Олена Клименко

Додаткова інформація