Громади Борівського району отримують консультативну та практичну допомогу!

Громади Борівського району отримують консультативну та практичну допомогу!

На території Борівського району успішно діє «Ресурсний центр розвитку громад Борівського району», який створено 30 березня 2011 року рішенням VІІ сесії Борівської районної ради VІ скликання.

Виділено 2 кімнати для дій ресурсного центру, які оснащено оргтехнікою та доступом до мережі інтернет. На базі ресурсного центру проходять навчання  для голів громадських організацій та ініціативних громадян.

Громадські організації активно приймають участь в  конкурсах та проектах різноманітних міжнародних організацій: портал «Громадський простір», USAID, міжнародний фонд «Відродження», NUSEP, Громадські ініціативи, фонд Східна Європа, ресурсний центр розвитку громадських організацій «Гурт» та інші. Серед перших успіхів   - перемога в  гранті «Добрі справи», який фінансуються  коштами «Філіп Морріс Інтернешнл» для реалізації  проекту – придбання, доставки і установки дитячого майданчика в смт. Борова та придбання, за фінансової допомоги  Європейської спільноти,  6-ступеневого фільтру очищення води зворотного осмосу для дошкільного навчального закладу №3 „Золота рибка”.

Основною метою  центра є підтримка процесів самоврядування місцевих рад, створення ефективної децентралізованої інституційної системи, котра надасть можливість жителям району у вирішенні соціально-економічної проблеми в громадах, де вони проживають, надання необхідної консультативно-інформаційної та технічної допомоги організаціям територіальних громад Борівського району для розробки і впровадження спільних проектів, вдосконалення планів залучення технічних та фінансових ресурсів для реалізації ініціатив громад.

Голова районної ради                                    Є.Жук

Додаткова інформація