XVI сесія Борівської районної ради 23 лютого 2012 року

 XVI сесія Борівської районної ради 23 лютого 2012 року

23 лютого 2012 року відбулася ХУІ сесія Борівської районної ради УІ скликання, на якій було заслухано звіт голови районної ради Жука Є.Д. про його діяльність у період з грудня 2010 року по лютий 2012 року, звіт  постійної  комісії районної ради  з  питань  бюджету, розвитку  малого  і середнього  бізнесу  про  роботу  за  період  з  листопада 2010 року по лютий 2012 року. Районна рада вирішила звіти взяти до відома.

     Розглянувши питання «Про організацію роботи з профілактики пожеж, запобігання загибелі людей на них та навчання населення правилам пожежної безпеки у побуті і на виробництві», рішенням сесії  рекомендовано селищній та сільським радам розробити заходи, спрямовані на поліпшення пожежної безпеки населених пунктів, та затвердити їх на сесіях.

     Також на сесії районної ради було затверджено звіт про виконання загального фонду районного бюджету за 2011 рік по доходах в сумі 50517601 грн. і по видатках в сумі 50198498 грн. та спеціального фонду по доходах в сумі 1302683 грн. і по видатках в сумі 1641527 грн.

     Програму  зайнятості  населення  Борівського  району на 2010-2011 роки, затверджену рішенням XXXVІІ сесії районної ради  V скликання від 30 cерпня 2010 року, заслухавши звіт про її виконання,  зняли з контролю, натомість затвердили  Програму  зайнятості  населення  Борівського  району  на  2012-2013  роки.

     З метою розвитку інформатизації в районі, впровадження новітніх інформаційних технологій та створення єдиного інформаційного середовища органів виконавчої влади та місцевого самоврядування  на сесії районної ради затвердили Програму інформатизації Борівського   району   Харківської   області на 2012-2014 роки.  

     Рішенням районної ради на період з 23.02.2012 року по 31.12.2012 року встановлено таку вартість харчування учнів і вихованців загальноосвітніх навчальних закладів освіти Борівської районної ради Харківської області та Чернещинського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Борівської районної ради Харківської області на одну дитину в день:

     - для учнів  1-11 класів – 6,00 грн.;

     - для вихованців ДНЗ у складі Чернещинського НВК„загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Борівської районної ради Харківської області – 15 грн.

     -затверджено 30% батьківську плату за харчування вихованців ДНЗ у складі  Чернещинського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Борівської районної ради Харківської області.

     Забезпечено  безкоштовне харчування:

в дошкільному навчальному закладі Чернещинського навчально-виховного комплексу „загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Борівської районної ради Харківської області:

    -  дітей-сиріт;

    -  дітей, позбавлених батьківського піклування;

    - дітей з сімей, в яких сукупний доход на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував прожиткового мінімуму;

в загальноосвітніх навчальних закладах:

    -  учнів початкових класів;

    -  дітей-сиріт;

    -  дітей, позбавлених батьківського піклування;

    -  дітей з малозабезпечених сімей.

    Скасовано рішення ХІУ сесії районної ради УІ скликання від 30 листопада 2011 року  „Про упорядкування питань списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району», рішення ХХІХ   сесії  районної ради У скликання від 30 квітня 2009 року „Про затвердження тарифів на послуги теплопостачання Борівським комунальним підприємством теплових мереж” в частині встановлення тарифів для  бюджетних установ смт. Борова, с. Шийківка     та для інших споживачів смт. Борова, с. Шийківка та  с. Богуславка.

      Внесено зміни до структури виконавчого апарату (секретаріату) районної ради, затвердженої рішенням ІІ сесії районної ради УІ скликання від 02 грудня  2010  року. Голові районної ради надано  повноваження на  укладення договорів на  оренду  майна,  що  перебуває  у спільній власності територіальних громад сіл, селища району, з державними установами і комунальними підприємствами, на надання дозволів  на укладення договорів  оренди керівникам підприємств та установ, майно яких перебуває у спільній власності  територіальних громад сіл, селища  району.

     Директорам Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Богуславської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ДНЗ Борівської районної ради Харківської області надали дозвіл на укладення договорів оренди шкільних  приміщень  харчоблоків (їдалень, буфетів) та  використання   обладнання, посуду, кухонного інвентарю,  необхідного для приготування  гарячого харчування для учнів загальноосвітніх  навчальних  закладів  району з метою  здешевлення його вартості  на безоплатній основі з освітленням та опаленням, гарячої та холодної води, електропостачання  між загальноосвітніми  навчальними  закладами  району та переможцем конкурсних торгів по наданню послуг їдалень.

     На сесії прийнято рішення «Про надання згоди на прийняття із комунальної власності територіальної громади сіл Богуславка, Загризове, Лозова, Нова Кругляківка автомобіля ВАЗ 2121 «Нива» у спільну власність територіальних громад сіл, селища Борівського району».  

     Внесено зміни до плану роботи   Борівської районної ради на 2012 рік, до  Регламенту  Борівської районної ради, до  Положення про постійні комісії районної ради. Зміни і доповнення внесли  до складу президії районної ради: припинено  повноваження члена президії районної ради Володимира Сенчука у зв'язку з вибуттям його за межі району.  Членами президії районної ради обрали:

      - Кравцова Миколу Олексійовича, голову Борівської районної державної адміністрації;

      -  Старикову Ларису Михайлівну - голову постійної комісії з питань законності, правопорядку, засобів масової інформації та зв'язків з громадськими організаціями, захисту прав споживачів, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування, інших гуманітарних питань.

     По об’єктах  нерухомості  - нежитлових  будівлях, що знаходяться за адресами: смт. Борова, вулиця Миру 10а, вулиця Миру 13 прийнято рішення про передачу їх  на баланс районної ради в зв’язку з роздержавленням майна та передачею його у комунальну власність, з метою упорядкування об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району.

     У зв’язку із вибуттям  за межі району припинено повноваження голови  постійної комісії з питань  законності,  правопорядку,  засобів  масової  інформації  та зв’язків з       громадськими  організаціями,   захисту прав споживачів, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування, інших гуманітарних питань Костянтина Панфілова. Головою цієї комісії обрали  Старикову Ларису Михайлівну, приватного підприємця, члена Партії регіонів.

     Всі рішення на сесії були прийняті одноголосно, крім останнього – двоє депутатів утрималися, голосуючи про надання дозволу на спеціальне тимчасове короткострокове (строком на один рік)  використання природних ресурсів лісових  ділянок регіонального ландшафтного парку „Червонооскільський” в рекреаційних цілях площею 0,4 гаі 0,5 га, що знаходиться на території Борівського лісництва ДП „Куп’янське лісове господарство”, Демидову Олександру Петровичу за умови виконання вимог чинного природоохоронного законодавства.

Додаткова інформація