Поліція інформує

b14e2ca58737c5c3e8d872c417b1589268439135Про стан правопорядку на території обслуговування Борівського відділення поліції Ізюмського ВП (м. Ізюм) ГУНП в Харківській області та результати боротьби з правопорушеннями за 2 місяці 2016 року.

Стан злочинності

Протягом січня-лютого 2016 року, в умовах реформування діяльності органів внутрішніх справ, підрозділом проводились заходи щодо забезпечення якісного обслуговування населення в реалізації завдань оперативно-службової діяльності; оперативного реагування на всі повідомлення про правопорушення, їх обліку, вжиття невідкладних заходів щодо припинення протиправних дій, відновлення порушених прав громадян, забезпечення негайного прийняття за їх зверненнями законних процесуальних рішень, удосконалення роботи у профілактиці правопорушень. Також, проводились заходи щодо запровадження нових форм і методів роботи у підрозділі. Організовано та розпочато роботу секторів превенції та реагування патрульної поліції.

Працівниками на належному рівні виконані обов'язки щодо забезпечення охорони публічного порядку під час проведення масових заходів. Завдяки проведеним заходам порушень публічного порядку під час їх проведення не допущено.

У січні – лютому 2016 року зберігаються тенденції щодо збільшення кількості звернень громадян до Борівського відділення поліції Ізюмського ВП (м. Ізюм) ГУНП в Харківській області. З початку року до міськвідділу надійшло 326 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші пригоди (+106,3%, 158 торік), з них з ознаками кримінального правопорушення 91, без ознак кримінального правопорушення – 235.

Всього за 2 місяці 2016 року зареєстровано 59 (38 торік) кримінальних правопорушень. В поточному році скоєно 19 (8 торік) тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень.

Зареєстровано: 5 фактів смертей: 1 природна, 4 самогубства (1 вбивство торік), 1 грабіж, 26 крадіжок (6 торік), 6 шахрайств (5 торік).

В ході проведених працівниками поліції заходів в поточному році зареєстровано 1 факт незаконного поводження зі зброєю, 2 наркозлочини.

За 2 місяці поточного року не зареєстровано навмисних вбивств, тяжких тілесних ушкоджень зі смертельними наслідками, зґвалтувань та вимагання.

В поточному році 2 правопорушень скоєно у громадських місцях, з них 1 скоєно в умовах вулиці.

Розкриття злочинів, розшук злочинців та безвісно зниклих осіб

З метою стабілізації криміногенної ситуації здійснювався аналіз стану правопорядку на території міста, вживались заходи щодо виявлення, попередження та припинення злочинів, усунення факторів, що сприяють загостренню криміногенної ситуації. Систематично готувались аналітичні документи з різних проблем вдосконалення діяльності щодо протидії злочинності. Відстежувався стан оперативної обстановки в с.м.т. Борова, постійно вносились зміни до планів розстановки сил та нарядів з урахуванням змін у криміногенній ситуації, впроваджувались технічні засоби, нові форми та методи роботи, проводились цільові відпрацювання.

В ході проведення спеціальних цільових операцій та оперативно-профілактичних заходів на території обслуговування розкрито 12 кримінальних правопорушення, або 20% (11% по області).

В 2016 році особу встановлено по 1 грабежу, 7 крадіжкам.

Закінчено проведення досудового розслідування по 78 кримінальним правопорушенням. З числа кримінальних правопорушень, по яким закінчено досудове розслідування, 4 скоєно особами раніше вчинявшими злочини (з яких у 4 судимість не знята або не погашена), 4 скоєно у стані алкогольного сп'яніння.

За 2 місяці поточного року потерпіло від кримінальних правопорушень 35 особа, з яких 70 осіб жіночої статі та 1 неповнолітній.

Боротьба зі злочинністю неповнолітніх

На профілактичних обліках кримінальної міліції у справах дітей перебуває 2 неповнолітніх. За неналежне виконання обов'язків по вихованню дітей в поточному році до адміністративної відповідальності притягнуто 3 батьків.

З метою попередження підліткової злочинності та виявлення неповнолітніх, які займаються бродяжництвом та жебракуванням, вчиняють правопорушення або стали жертвами злочинної діяльності дорослих протягом січня – лютого поточного року проведено 2 рейдів. Крім того проведено 5 лекцій серед учнів ЗОШ на правову тематику, недопущення поширення у молодіжному середовищі соціально-негативних явищ.

Завдяки вказаним заходам за 2 місяці 2016 року не скоєно жодного кримінального правопорушення за участю неповнолітніх осіб.

Охорона громадського правопорядку, профілактика правопорушень

За 2 місяці 2016 року у громадських місцях скоєно: 1 крадіжка та 1 факт нанесення тілесних ушкоджень (1 розкрито).

Для попередження злочинів проводиться профілактична робота з категоріями населення, схильними до вчинення злочинів. Під адміністративний нагляд за 2 місяців поточного року за ініціативою поліції взято 2 осіб. Всього під адміннаглядом перебуває 11 осіб. На обліку перебуває 43 особи, які формально підпадають під дію Закону України «Про адміністративний нагляд». З адміннаглядними проводиться відповідна профілактична та роз'яснювальна робота. Протягом зазначеного періоду виявлено 10 порушень адміністративного нагляду. За 1 фактом заведено кримінальне провадження, по 9 фактам особи притягнуті до адміністративної відповідальності.

Проводяться профілактичні бесіди з особами, які зловживають спиртними напоями, допускають немедичне вживання наркотичних засобів та психотропних речовин. Протягом поточного року 3 злочини скоєно особами у стані алкогольного сп'яніння. За порушення антиалкогольного законодавства притягнуто до адмінвідповідальності 55 осіб.

Зменшилась у 2016 році кількість кримінальних правопорушень скоєних особами, які раніше вчиняли злочини (11 проти 19 торік).

Проводиться робота з виявлення, постановки на облік та проведення профілактичної роботи з особами, які допускають насильство в сім'ї. За 2 місяці поточного року надійшло 13 повідомлення (8 торік) про вчинення насильства у родині. Взято на облік 3 особи (6 торік), які систематично допускають насильство в сім'ї. Станом на 01.03.2016 на обліку перебуває 33 осіб вказаної категорії.

У зв'язку із немедичним вживанням наркотиків, для проведення відповідної профілактичної роботи перебуває на обліку 73 наркомани.

Начальник                                            О.В.Печерський


Додаткова інформація