Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

10.12.2020-1Сьогодні о 09-30 год. в залі засідань районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу; питань соціально-економічного

розвитку, агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології; з питань законності, правопорядку, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, захисту прав споживачів, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування, інших гуманітарних питань; з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, регуляторної та цінової політики.

Участь у засіданні взяли члени постійних комісій, а також голова районної ради Олена Клименко, начальник фінансового управління Борівської райдержадміністрації Надія Лемішко, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі Борівської райдержадміністрації Юрій Ханейчук, начальник відділу освіти Борівської райдержадміністраціх Тетяна Бондарівська, головний лікар КНП "Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської ради" Ярослава Коліхова, директор комунального підприємства "Малятко" Зоя Кравцова.

В ході засідання депутати розглянули наступні питання:

1. Про проєкт рішення районної ради "Про внесення змін до рішення LІV сесії районної ради VIІ скликання від 20 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами)".

2. Про проєкт рішення районної ради "Про внесення змін та доповнень до Переліку першого типу майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району Харківської області, яке підлягає передачі в оренду на аукціоні, затвердженого рішенням LVIII сесії Борівської районної ради VIІ скликання від 30 квітня 2020 року (зі змінами)".

2.1. Про лист головного лікаря КНП "Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області" Ярослави Коліхової.

2.2. Про лист директора ООЗ "Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника" та його філій Олени Шевченко.

2.3. Про лист директора Борівського районного Будинку культури Олени Коломієць.

3. Про проєкт рішення районної ради "Про внесення змін та доповнень до Переліку другого типу майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, с елища Борівського району Харківської області, яке підлягає передачі в оренду без проведення аукціону, затвердженого рішенням LXІІ сесії районної ради VІІ скликання від 01 жовтня 2020 року".

3.1. Про лист директора ООЗ "Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника" та його філій Олени Шевченко.

3.2. Про лист головного лікаря КНП "Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області" Ярослави Коліхової.

4. Про проєкт рішення районної ради "Про внесення змін до Переліку об'єктів комунального майна, яке знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району Харківської області, затвердженого рішенням LХIII сесії Борівської районної ради VIІ скликання від 30 жовтня 2020 року (зі змінами)".

5. Про проєкт рішення районної ради "Про встановлення гранично допустимої вартості харчування учнів і вихованців закладів загальної середньої освіти Борівської районної ради Харківської області на період з 01.01.2021 року по 31.12.2021 року".

6. Про проєкт рішення районної ради "Про внесення змін та доповнень до Переліку об'єктів нерухомого майна, майнових комплексів та іншого окремо визначеного майна, що передається зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Борівського району, власником якого є Борівська районна рада Харківської області, до комунальної власності територіальної громади селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні, затвердженого рішення LХIІІ сесії районної радиVІІ скликання від 30 жовтня 2020 року (зі змінами)".

7. Про проєкт рішення районної ради "Про подовження трудових відносин з директором комунального підприємства „Малятко" Борівської районної ради Харківської області Кравцовою Зоєю Василівною".

Всі питання були розглянуті депутатами районної ради, проєкти рішень внесені в порядок денний LХV сесії районної ради VII скликання.

10.12.2020-2

Додаткова інформація