Спільне засідання постійних комісій районної ради

01.12.2020-1В ході підготовки до LХIV сесії районної ради VII скликання вчора о 09-00 год. в залі засідань районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу; питань соціально-економічного

розвитку, агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології; з питань законності, правопорядку, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, захисту прав споживачів, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування, інших гуманітарних питань; з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, регуляторної та цінової політики.

Участь у засіданні взяли члени постійних комісій, а також голова районної ради Олена Клименко, заступники голови райдержадміністрації Сергій Шутько та Юрій Стрельнік, начальник фінансового управління райдержадміністрації Надія Лемішко, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Юрій Ханейчук, головний лікар КНП «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області» Ярослава Коліхова, начальник відділу освіти Борівської райдержадміністрації Тетяна Бондарівська, начальник відділу культури, молоді та спорту Борівської райдержадміністрації Світлана Шведченко, начальник управління соціального захисту населення Борівської райдержадміністрації Олена Суржик, директор Борівського РЦСССДМ Борівської райдержадміністрації Христина Рибалка, директор КП «Малятко» Зоя Кравцова, директор Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області Світлана Голуб, директор Чернещинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Борівської районної ради Харківської області Олена Сало, директор Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області Світлана Титаренко, директор дитячого позаміського комунального закладу оздоровлення та відпочинку «Орлятко» Борівської районної ради Харківської області Валентина Лопатуха, директор Гороховатської ЗОШ І- ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області Тетяна Таранова, провідний інспектор Борівського РС ГУ ДСНС України у Харківській області Віталій Сернецький.

В ході засідання депутати розглянули наступні питання:

1. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Борівського селищного бюджету до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей учасників АТО в закладах загальної середньої освіти, розташованих на їх підвідомчих територіях».

2. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Богуславського, Вищесолоненського, Гороховатського, Підлиманського та Піско-Радьківського сільських бюджетів до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання трансвагінального датчика для апарата УЗД та фетального монітора (кардіомонітора плода) з автоматичним аналізом для комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області».

3. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Борівського селищного, Підлиманського та Підвисочанського сільських бюджетів до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання необхідного обладнання для укладення з Національною службою здоров'я України додаткових пакетів на платні медичні послуги для комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області».

4. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Підлиманського сільського бюджету до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на «Розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під кладовище, яка розташована за межами населених пунктів, на території Підлиманської сільської ради Борівського району Харківської області».

5. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Підлиманського сільського бюджету до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на організацію харчування дітей внутрішньо переміщених осіб в закладах загальної середньої освіти, розташованих на їх підвідомчих територіях».

6. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Підлиманського сільського бюджету до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на організацію роботи комунальної установи «Борівський районний трудовий архів» Борівської районної ради Харківської області».

7. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Борівського селищного бюджету до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання флюорографічної плівки та хімічних реактивів для комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня» Борівської районної ради Харківської області».

8. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін до рішення LІV сесії районної ради VIІ скликання від 20 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами)».

8.1. Про листи головного лікаря КНП «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області» Ярослави Коліхової.

8.2. Про листи в.о. начальника відділу освіти Борівської райдержадміністрації Віти Василець.

8.3. Про лист начальника відділу культури, молоді та спорту Борівської райдержадміністрації Світлани Шведченко.

8.4. Про листи заступника директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Борівської райдержадміністрації Зої Костюченко.

8.5. Про лист начальника управління соціального захисту населення Борівської райдержадміністрації Олени Суржик.

8.6. Про лист директора Борівського РЦСССДМ Борівської райдержадміністрації Христини Рибалки.

8.7. Про лист заступника голови Борівської районної державної адміністрації Сергія Шутька.

8.8. Про лист голови Борівської районної ради Олени Клименко.

8.9. Про лист директора Борівського комунального підприємства теплових мереж Андрія Омельченка.

8.10. Про клопотання директора КП «Малятко» Зої Кравцової.

9. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Порядку відшкодування вартості проїзду окремим категоріям громадян автомобільним транспортом на міжміських автобусних маршрутах загального користування за рахунок районного бюджету, затвердженого рішенням ХLVІ сесії Борівської районної ради VIІ скликання від 22 березня 2019 року (зі змінами та доповненнями)».

10. Про проєкт рішення районної ради «Про надання дозволу Першотравневій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області на списання основних засобів».

11. Про проєкт рішення районної ради «Про надання дозволу Чернещинському навчально-виховному комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Борівської районної ради Харківської області на списання основних засобів».

12. Про проєкт рішення районної ради «Про надання дозволу Ізюмській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області на списання основних засобів».

13. Про проєкт рішення районної ради «Про надання дозволу голові районної ради Клименко О.В. на погодження Договору купівлі-продажу теплової енергії № 20/11-ПТЕ між ТОВ «Прайд-Енерго» та Борівським комунальним підприємством теплових мереж та погодження додаткових угод до вищезазначеного договору».

14. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін до Переліку об'єктів комунального майна, яке знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району Харківської області, затвердженого рішенням LХIII сесії Борівської районної ради VIІ скликання від 30 жовтня 2020 року».

15. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області» згідно з його основною діяльністю, затверджених рішенням LХIII сесії Борівської районної ради VIІ скликання від 30 жовтня 2020 року».

16. Про проєкт рішення районної ради «Про коригування тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії по категоріях споживачів (населення, бюджетні установи та інші споживачі), з урахуванням розподілу витрат за видами ліцензійної діяльності з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії по Борівському комунальному підприємству теплових мереж Борівської районної ради Харківської області».

17. Про проєкт рішення районної ради «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії, що виробляється з використанням альтернативних джерел енергії на потужностях твердопаливної котельні, розташованої за адресою: Харківська область, Борівський район, смт. Борова, вул. Поштова, 3-А, ТОВ «ПРАЙД-ЕНЕРГО».

18. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до структури комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області» затвердженої рішенням LІ сесії районної ради VIІ скликання від 18 жовтня 2019 року (зі змінами)».

19. Про проєкт рішення районної ради «Про погодження штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області».

20. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін до Статуту Піско-Радьківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Борівської районної ради Харківської області».

21. Про лист заступника голови Борівської районної державної адміністрації Шутька С.П. щодо надання дозволу дитячому позаміському комунальному закладу оздоровлення та відпочинку «Орлятко» Борівської районної ради Харківської області на списання основних засобів.

22. Про лист заступника голови Борівської районної державної адміністрації Шутька С.П. щодо надання дозволу Чернещинському навчально-виховному комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Борівської районної ради Харківської області на списання основних засобів.

23. Про лист заступника голови Борівської районної державної адміністрації Шутька С.П. щодо надання дозволу Гороховатській ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області на списання основних засобів.

24. Про лист заступника голови Борівської районної державної адміністрації Шутька С.П. щодо надання дозволу Ізюмській ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області на списання основних засобів.

25. Про лист заступника голови Борівської районної державної адміністрації Шутька С.П. щодо надання дозволу комунальному підприємству «Малятко» Борівської районної ради Харківської області на списання основних засобів.

26. Про лист начальника Борівського районного сектору ГУ ДСНС України у Харківській області Олега Вороніна.

27. Про лист директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Борівської районної державної адміністрації Олександра Рибалка.

28. Про лист в.о. начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Барвінківському, Борівському, Ізюмському районах та місту Ізюм Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України м.Харків) Олени Жданової.

29. Про лист заступника директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Борівської райдержадміністрації Зої Костюченко.

30. Про лист головного лікаря КНП «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області» Ярослави Коліхової.

31. Про проєкт рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення LХIІІ сесії районної радиVІІ скликання від 30 жовтня 2020 року «Про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Борівського району до комунальної власності територіальної громади селища Борова, сіл Новоплатонівка, Шийківка та Бойні нерухомого майна, майнових комплексів та іншого окремо визначеного майна, власником якого є Борівська районна рада Харківської області».

Всі питання були розглянуті депутатами районної ради, проєкти рішень внесені в порядок денний LХIV сесії районної ради VII скликання.

01.12.2020-3

01.12.2020

Додаткова інформація