Повідомлення про намір коригування тарифів на теплову енергію/комунальні послуги

Борівське КПТМНа виконання вимог частини четвертої статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги», затвердженого наказом Мінрегіону від 05.06.2018 № 130, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 26 червня 2018 р. за № 753/32205, Борівське комунальне підприємство теплових мереж*

інформує споживачів про намір скоригувати тарифи на виробництво теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів (крім населення); транспортування теплової енергії; постачання теплової енергії; теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів (крім населення); послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів (крім населення).

Зауваження та пропозиції, приймаються Борівським комунальним підприємством теплових мереж на протязі 7 календарних днів з моменту опублікування запропонованих тарифів:

- за адресою: вул. Поштова, буд.3 , смт. Борова, Харківської обл., 63801;

- за номером телефону 05759 – 6- 12 -75;

- на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Структура планових тарифів

_______________
*Борівська районна рада лише розміщує на своєму сайті інформаційні оголошення та не несе відповідальності за їх зміст та достовірність.

Додаткова інформація