Компенсація за зруйноване на Донбасі житло

39072686 303Одним з болючих питань для внутрішньо переміщених осіб є питання щодо отримання компенсації за зруйноване на Донбасі житло*.

Цього року урядом України затверджено порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті для здійснення грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненою збройною агресією Російської Федерації (постанова КМУ від 2 вересня 2020 року № 767).

Компенсація надається постраждалим, які є власниками житла на контрольованій Урядом України території, та яке було зруйноване після 14 квітня 2014 року. Розмір компенсації визначатиметься за опосередкованою вартістю спорудження житла у регіонах України, але не більше 300 тисяч гривень.

Ознайомитися з подробицями можна, переглянувши наданий відеоролик. Для отримання більш детальної інформації слід звернутися до системи безоплатної правової допомоги.

Нагадуємо, що у Боровій офіс безоплатної правової допомоги знаходиться за адресою: вул.Центральна, 19; графік роботи: з 8 до 17 години, щодня крім суботи і неділі.

Головний спеціаліст Борівського
бюро правової допомоги                                                      Олександр Малій
_______________
*Борівська районна рада лише розміщує на своєму сайті інформаційні оголошення та не несе відповідальності за їх зміст та достовірність.

Додаткова інформація