Борівська районна рада оголошує конкурс на посади директора (керівника), двох консультантів та психолога комунальної установи «Борівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Борівської районної ради Харківської області

1-увага-конкурсНа виконання рішення Борівської районної ради від 30.10.2020 року «Про утворення комунальної установи «Борівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Борівської районної ради Харківської області»,

відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.3 статті 52 та п.5 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Законів України «Про дошкільну освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про освіту», Бюджетного Кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадянських формувань», з метою реалізації державної політики у сфері забезпечення закладів освіти, керуючись ст.ст. 55,56,57 Господарського кодексу України, ст.ст. 87, 90, 167, 172 Цивільного Кодексу України та постановою Кабінету Міністрів України №672 від 29.07.2020 року «Деякі питання професійного розвитку педагогічних працівників», Порядком проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників комунальної установи «Борівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Борівської районної ради Харківської області, затвердженого рішення LХІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 30 жовтня 2020 року «Про утворення комунальної установи «Борівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Борівської районної ради Харківської області» (додаток 3), розпочалася робота по організації проведення конкурсу на посади директора (керівника), двох консультантів та психолога комунальної установи «Борівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Борівської районної ради Харківської області.

Найменування і місцезнаходження:

Комунальна установа «Борівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Борівської районної ради Харківської області».

63801, Харківська область, смт. Борова, вулиця Миру, 12.

Найменування посад та умов праці:

Директор (керівник), два консультанти та психолог комунальної установи «Борівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Борівської районної ради Харківської області».

Посадові оклади, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно трудового договору, відповідно до наказу Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року №102, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 травня 1993 року за №56 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу МОН від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», «Положення про центр професійного розвитку педагогічних працівників», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року №672 «Деякі питання професійного розвитку педагогічних працівників».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади директора (керівника), двох консультантів та психолога комунальної установи «Борівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Борівської районної ради Харківської області:

Посаду директора (керівника) комунальної установи «Борівський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Борівської районної ради Харківської області особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п'яти років, пройшла конкурсний відбір на посаду директора Центру та визнана переможцем конкурсу відповідно до Порядку.

Не призначається на посаду директора Центру особа, яка є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена, має судимість за вчинення злочину, позбавлена права обіймати відповідну посаду, за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення, підпадає під заборону, встановлену Законом України «Про очищення влади».

На посади консультантів та психолога Центру призначаються особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п'яти років, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних, організаційні здібності, пройшли конкурсний відбір на посаду консультантів чи психолога Центру та визнані переможцями конкурсу відповідно до Порядку.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі та строки їх подання:

- письмову заяву про участь у конкурсі ;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше 5-ти років на момент їх подання;

- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

- довідку про відсутність судимості, до моменту укладання трудового договору або наказу на призначення (для претендента на посаду директора Центру);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Прийом та реєстрація документів від претендентів здійснюється виконавчим апаратом (секретаріатом) Борівської районної ради Харківської області.

Документи приймаються з 05 листопада 2020 року по 12 листопада 2020 року до 17 год. організаційним відділом виконавчого апарату (секретаріату) районної ради смт. Борова вул. Центральна, 1, кабінет № 28.

Етапи проведення конкурсного відбору:

- прийняття розпорядження голови Борівської районної ради Харківської області про оголошення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

- оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на офіційному веб-сайті Борівської районної ради ;

- прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

- перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

- допущення та/або недопущення кандидатів до участі у конкурсі;

- проведення конкурсного відбору;

- визначення переможця конкурсу;

- оприлюднення результатів конкурсу.

Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Кіян Аліна Олександрівна, начальник організаційного відділу виконавчого апарату (секретаріату) районної ради, 6-11-37, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Додаткова інформація