Повідомлення про намір встановити тарифи на комунальні послуги

Борівське КПТМНа виконання вимог частини четвертої статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги», затвердженого наказом Мінрегіону від 05.06.2018 № 130, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 26 червня 2018 р. за № 753/32205, Борівське комунальне підприємство теплових мереж* інформує споживачів про наміри встановити тарифи

на виробництво теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів (крім населення); транспортування теплової енергії; постачання теплової енергії; теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів (крім населення); послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів (крім населення).

Повна інформація щодо розмірів та структур тарифів з обґрунтуванням, розміщена на офіційних сайтах Борівського КПТМ - http://borteplo.com.ua, та Борівської районної ради - http://rr-borova.gov.ua. Також вище вказана інформація по тарифам в друкованому вигляді розміщена на інформаційних стендах Борівського КПТМ та Борівської районної ради.

Зауваження та пропозиції, приймаються Борівським комунальним підприємством теплових мереж на протязі 10 (десяти) календарних днів з моменту опублікування запропонованих тарифів:

-  за адресою: вул. Поштова, буд.3 , смт. Борова, Харківської обл., 63801;

-  за номером телефону 05759 – 6- 12 -75;

-  на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Обґрунтування розрахунків тарифів на теплову енергію/комунальні послуги з постачання теплової енергії по Борівському комунальному підприємству теплових мереж

Структура тарифів

_____________________
*Борівська районна рада лише розміщує на своєму сайті інформаційні оголошення та не несе відповідальності за їх зміст та достовірність.

Додаткова інформація