02 вересня – День закінчення Другої світової війни

закінчення Другої світової війни 2020Шановні жителі Борівського району!

Вітаю вас зі святом – Днем закінчення Другої світової війни! Це свято для нас є уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу.

Величезний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму та прикладом справжнього служіння своєму народу.

Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої у бойових діях загинуло близько 4 мільйонів військових, підпільників і цивільних українців. Крім цього, майже 5 мільйонів мирних жителів були примусово вивезені до Німеччини або евакуйовані з території України. Внаслідок бойових дій постраждало понад 700 міст і містечок, 28 тисяч сіл.

У цей день щиро вшановуємо тих, хто, виборовши нашу свободу у страшному поєдинку з нацистськими загарбниками, досі розділяє з нами радість земного життя.

Наш обов'язок - бути гідними Вашого надзвичайного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир та злагоду на рідній землі та в усій Україні, створити всі умови для гідного життя, доглянутої старості.

Бажаю всім міцного здоров'я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

З повагою, голова районної ради                              Олена КЛИМЕНКО

Додаткова інформація