Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

спільне засідання постійних комісійСьогодні в залі засідань районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу; питань соціально-економічного

розвитку, агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології; з питань законності, правопорядку, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, захисту прав споживачів, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування, інших гуманітарних питань; з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, регуляторної та цінової політики.

Участь у засіданні взяли члени постійних комісій, а також голова районної ради Олена Клименко, заступники голови райдержадміністрації Сергій Шутько та Юрій Стрельнік, начальник фінансового управління райдержадміністрації Надія Лемішко, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Віта Василець, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Суржик, головний лікар КНП "Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської ради" Ярослава Коліхова, директор Борівського Будинку дитячої та юнацької творчості Ірина Бужор, Ганна Крижановська.

В ході засідання депутати розглянули наступні питання:

1. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Борівського району, затвердженої рішенням LІІІ сесії районної ради VІІ скликання 20 грудня 2019 року».

2. Про прийняття субвенції з Вищесолоненського, Першотравневого та Піско-Радьківського сільських бюджетів до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання дезінфікуючих та миючих засобів для закладів загальної середньої освіти, розташованих на підвідомчих територіях Вищесолоненської, Першотравневої та Піско-Радьківської сільських рад».

3. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Першотравневого сільського бюджету до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на покращення матеріально-технічної бази Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області, що знаходиться на підвідомчій території Першотравневої сільської ради».

4. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін до рішення LІІІ сесії районної ради VIІ скликання від 20 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами)».

4.1. Про лист в.о. начальника відділу освіти Борівської райдержадміністрації Віти Василець.

4.2. Про лист начальника управління соціального захисту населення Борівської райдержадміністрації Олени Суржик.

4.3. Про листи голови Борівської районної ради Олени Клименко.

4.4. Про клопотання директора ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника» та філій Олени Шевченко.

5. Про проєкт рішення районної ради «Про затвердження Плану розвитку комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня» Борівської районної ради Харківської області на 2020 рік».

6. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення доповнень до Порядку використання коштів, передбачених в районному бюджеті для надання адресної допомоги, затвердженого рішенням LV сесії Борівської районної ради VIІ скликання від 21 лютого 2020 року».

7. Про проєкт рішення районної ради «Про затвердження Переліку державних та комунальних підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню Борівського району».

8. Про проєкт рішення районної ради «Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Борівського району Харківської області автобуса шкільного спеціалізованого ATAMAND093S4».

9. Про лист начальника Борівського районного сектору ГУ ДСНС України у Харківській області Олега Вороніна.

10. Про лист директора Департаменту договірної роботи Національної служби здоров'я України Андрія Віленського.

11. Про лист голови Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Верховної Ради України М.Б. Радуцького.

12. Про лист Ганни Крижановської.

Всі питання були детально розглянуті депутатами районної ради, надані відповідні пропозиції стосовно внесення змін до проєктів рішень з наступним винесенням їх на розгляд LХI сесії районної ради VII скликання.

Додаткова інформація