Найпростіший доступ до правової допомоги

podiya-1024x576Нещодавно запрацював найпростіший спосіб доступу до правової допомоги, а саме – мобільний додаток*. Тепер, просто одним дотиком, кожен громадянин, за бажанням, може отримати консультацію, правову підтримку і роз'яснення своїх прав та обов'язків.

Окрім того, цей додаток дозволяє перевірити, чи належить людина до суб'єктів права на надання безоплатної вторинної правової допомоги - захист або представництво своїх інтересів у суді.

За допомогою цього додатку також можна замовити адресну правову допомогу – це коли людина у зв'язку з обмеженими можливостями пересування може зателефонувати і попросити, щоб до неї приїхали юристи центрів, які надають допомогу у цивільних і адміністративних справах, а можна також скористатися українською правничою вікіпедією WikiLegalAid, яка містить найпоширеніші і актуальні консультації з правових питань.

Ви завжди знайдете в цьому додатку єдиний номер системи безоплатної правововї допомоги 0 800 213 103 та отримати консультацію юриста; отримати інформацію про всі гарячі лінії, а також адреси центрів та бюро правової допомоги.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=hW6Gx1TFJoY 

Головний спеціаліст Борівського
бюро правової допомоги                                                    О.Г.Малій
_____________________
*Борівська районна рада лише розміщує на своєму сайті інформаційні оголошення та не несе відповідальності за їх зміст та достовірність.

Додаткова інформація