В Борівському районі проводиться моніторинг реалізації проєктів-переможців обласного конкурсу "Разом в майбутнє"

моніторинг1Цього року в Борівському районі в рамках обласного конкурсу мініпроєкті розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" реалізується 2 проєкти - «ШКІЛЬНА ЇДАЛЬНЯ - ЗОНА КОМФОРТУ» (конкурсант - батьківська рада Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ст.) та «Сучасне обладнання для освітнього простору НУШ» (конкурсант - громадська організація «Благовіст-плюс»).

Загальна сума проєктів складає 427379 грн., у тому числі 213689 грн.  - кошти  обласного бюджету, 192321 грн. - кошти місцевих бюджетів, 21369 грн. - кошти конкурсантів.

Проєктами передбачено оснащення харчоблоку та їдальні сучасним обладнанням та меблями, часткове оформлення інтер'єру їдальні; оснащенні класів НУШ сучасним мультимедійним інтерактивним обладнанням з новітнім програмним забезпеченням.

Сьогодні головою районної ради Оленою Клименко, секретарем Першотравневої сільської ради Наталією Долбін, директором Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ст. Світланою Голуб та членами батьківської ради був проведений моніторинг впровадження мініпроєкту-переможця «ШКІЛЬНА ЇДАЛЬНЯ - ЗОНА КОМФОРТУ» з метою об'єктивної та своєчасної оцінки темпів робіт.

В ході огляду було встановлено, що на даний час вже майже закінчено ремонтні роботи харчоблоку шкільної їдальні, здійснено заміну старих вікон на нові енергозберігаючі, замінені дерев`яні двері на металеві та пластикові, придбано нові меблі: табуретки, столи для обідів шестимісні, плиту 3-конфорну з духовкою, столи виробничі, полицю для сушіння посуду, шафу зі сталі. А також мийку трисекційну, світильник, будматеріали.

Під час зустрічі з ініціаторами та виконавцями Олена Василівна обговорила з ними стан готовності та терміни реалізації проєкту. Визначено проблемні питання та шляхи їх вирішення, надано консультації та всебічну методичну допомогу.

моніторинг2

моніторинг3

моніторинг4

Додаткова інформація