На Борівщині підприємці продовжують отримувати фінансову допомогу по частковому безробіттю

часткове безробіття. допомога на період карантинуНа сьогоднішній день до відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського МРЦЗ* надали документи для отримання фінансової допомоги по частковому безробіттю 108 фізичних осіб-підприємців за себе, в тому числі 10 роботодавців, які використовують найману працю для 19 своїх працівників.

Прийнято 80 позитивних рішень, в тому числі 6 для ПОУ з найманими працівниками. На сьогоднішній день виплачено допомоги по частковому безробіттю 384,9 тис. гривень.

Нагадуємо, для отримання фінансової допомоги по частковому безробіттю на період карантину суб'єкти малого та середнього підприємництва можуть звернутися протягом 90 календарних днів з моменту зупинення (скорочення) діяльності до центру зайнятості за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості за адресою: смт.Борова, вул.Поштова, буд.4-Б або за телефоном 6-68-05.

_____________________
*Борівська районна рада лише розміщує на своєму сайті інформаційні оголошення та не несе відповідальності за їх зміст та достовірність.

Додаткова інформація