24 липня відбулося пленарне засідання позачергової XXV сесії Харківської обласної ради

обласна сесія 24.06.20-124 липня у Будинку рад в режимі відеоконференції відбулося пленарне засідання позачергової ХХV сесії Харківської обласної ради. У великій залі були присутні керівництво обласної ради та облдержадміністрації, доповідачі з проєктів рішень порядку денного. Депутати працювали онлайн.

В ході засідання депутати підтримали Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, для надання одноразової грошової допомоги медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Затвердженим Порядком виплат визначено, що фінансова допомога надається у межах асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на виконання комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2019-2020 роки, працівникам закладів охорони здоров’я Харківської області та м.Харкова. Головний розпорядник коштів – Департамент охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації.

Питання щодо надання допомоги конкретним особам розглядаються за поданням керівника закладу охорони здоров’я Харківської області та м.Харкова.

Підставою для розгляду питання щодо надання допомоги є заява працівника, який захворів на COVID-19, про надання йому грошової допомоги на ім’я керівника закладу охорони здоров’я.

Рішення щодо можливості надання допомоги приймаються Комісією з питань надання одноразової грошової допомоги медичним та іншим працівникам закладів охорони здоров’я, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2

Персональний склад Комісії затверджується спільним розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації та голови Харківської обласної ради.

У Харківській області вже понад 330 співробітників медичних установ, які захворіли на COVID-19. Вони отримають з обласного бюджету одноразову матеріальну допомогу у розмірі 10 тисяч гривень.

Крім того, під час пленарного засідання були внесені зміни до регіональної цільової Програми розвитку цивільного захисту Харківської області на 2018-2020 роки. Обсяг коштів матеріального резерву засобів індивідуального медичного призначення збільшено до 25 млн грн.

Посилене фінансування в період спалаху коронавірусної хвороби COVID-19 сприятиме оперативному забезпеченню медичних працівників Харківської області, формувань Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Головного управління Національної поліції в Харківській області, Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції Національної гвардії України засобами індивідуального захисту.

Фінансування заходів регіональної цільової Програми розвитку цивільного захисту Харківської області на 2018-2020 роки на 25 млн грн збільшується за рахунок зменшення обсягу резервного фонду обласного бюджету.

обласна сесія 24.06.20-2

обласна сесія 24.06.20-3

обласна сесія 24.06.20-4

За матеріалами офіційного вебсайту Харківської обласної ради

Додаткова інформація