В залі засідань районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій

комісія 22.07.20-1Сьогодні о 09-30 год. в залі засідань районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу; питань соціально-економічного  

розвитку, агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології; з питань законності, правопорядку, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, захисту прав споживачів, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування, інших гуманітарних питань; з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, регуляторної та цінової політики.

Участь у засіданні взяли члени постійних комісій, а також голова районної ради Олена Клименко, Шутько С.П. – заступник голови Борівської райдержадміністрації, Стрельнік Ю.М. – заступник голови Борівської райдержадміністрації, Лемішко Н.Г. – начальник фінансового управління райдержадміністрації, Ханейчук Ю.М.начальник житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації, Масич В.І. – директор комунального підприємства «Борівське БТІ», Суржик О.М. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Коліхова Я.М. – головний лікар комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області», Шаповалова О.І. – завідуюча комунальним підприємством охорони здоров’я „Центральна районна аптека № 126” Борівської районної ради Харківської області, Василець В.В. – в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації, Таранова Т.В. – директор Гороховатської ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області, Дуран В.О. – т.в.о. директора Борівської дитячої юнацької спортивної школи, Святенко А.Ю. - директор КП «Борівська районна друкарня» Борівської районної ради Харківської області.

В ході засідання депутати розглянули наступні питання:

1. Про використання коштів закладами загальної середньої освіти Борівського району, отриманих у вигляді державної субвенції та субвенцій із місцевих бюджетів району, благодійної допомоги за 2019 та поточний 2020 роки.

2. Про наповнення доходної частини районного бюджету за січень – червень 2020 року.

3. Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Борівського району на 2020 рік.

4. Про фінансовий стан комунального підприємства «Борівське бюро технічної інвентаризації».

5. Про проєкт рішення районної ради «Про виконання районного бюджету Борівського району за січень-червень 2020 року».

6. Про проєкт рішення районної ради «Про інформування населення Ізюмською місцевою прокуратурою про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території Борівського району».

7. Про проєкт рішення районної ради «Про використання коштів закладами загальної середньої освіти, отриманих у вигляді державної субвенції та субвенцій з місцевих бюджетів району, благодійної допомоги за 2019 та поточний 2020 рік».

8. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Чернещинського сільського бюджету до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання предметів та матеріалів для Чернещинського НВК».

9. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Піско-Радьківського, Чернещинського сільських бюджетів до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання дезінфікуючих та миючих засобів для Піско-Радьківської ЗОШ І-ІІІ ст., Чернещинського НВК Борівської районної ради Харківської області».

10. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Піско-Радьківського сільського бюджету до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання фарби для проведення ремонту в Піско-Радьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області».

11. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін до рішення LІІІ сесії районної ради VIІ скликання від 20 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами)».

11.1. Про листи головного лікаря КНП «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області» Ярослави Коліхової.

11.2. Про лист головного лікаря КНП «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області Наталії Павленко.

11.3. Про листи т.в.о. начальника відділу освіти Борівської райдержадміністрації Віти Василець.

11.4. Про клопотання в.о. директора ООЗ «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника» та його філій Світлани Лободи.(2)

11.5. Про лист голови районної ради Олени Клименко.

11.6. Про лист голови Борівської районної державної адміністрації Андрія Беседіна.

11.7. Про лист начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олени Суржик.

11.8. Про лист голови Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Л.Дулуб.

12. Про проєкт рішення районної ради «Про користування Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 №483».

13. Про проєкт рішення районної ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району Харківської області».

14. Про проєкт рішення районної ради «Про затвердження Типового договору оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного комунального майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району Харківської області».

15. Про проєкт рішення районної ради «Про звернення до Ізюмської сільської ради щодо виділення субвенції з її сільського бюджету районному бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання персональних комп`ютерів та дитячих шкільних стінок для Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області, розташованої на її підвідомчій території».

16. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Положення про надання платних послуг дорослому населенню Борівською ДЮСШ після закінчення навчально-тренувальних занять, затвердженого рішенням ХLІІІ сесії районної ради VІ скликання від 15 жовтня 2014 року (зі змінами)».

17. Про проєкт рішення районної ради «Про затвердження Акту списання багатоквартирного будинку з балансу Гороховатської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області».

18. Про проєкт рішення районної ради «Про затвердження Акту технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна майнового комплексу Гороховатської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області».

19. Про проєкт рішення районної ради «Про надання дозволу комунальному підприємству охорони здоров’я „Центральна районна аптека № 126” Борівської районної ради Харківської області на облаштування будівлі пандусом для маломобільних груп населення, що знаходиться за адресою: смт. Борова, вул. Московська, буд. 1 та у спільній власності територіальних громад сіл, селища району».

20. Про лист директора КП «Борівська районна друкарня» Борівської районної ради Харківської області Святенко А.Ю.

21. Про лист заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Тараса Пастуха.

Всі питання були розглянуті депутатами районної ради, проєкти рішень детально опрацьовані та внесені в порядок денний LХ сесії районної ради VII скликання.

комісія 22.07.20-2

комісія 22.07.20-3

комісія 22.07.20-4

комісія 22.07.20-5

Додаткова інформація