15 липня – День українських миротворців

день українських виротворцівШановні миротворці!
Дорогі ветерани-учасники
миротворчих операцій!

Щиросердечно вітаю вас з Днем українських миротворців. Саме 15 липня 1992 року на прохання Генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй два літаки з 42 військовослужбовцями Збройних Сил України на борту вилетіли до Боснії.

Так почалась історія участі національного миротворчого контингенту у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки.

Сьогодні ця дата покликана віддати належне самопожертві і самовідданості українських миротворців, які несуть службу по всьому світу. Вони завжди в епіцентрі подій і завжди приходять на допомогу тим, хто її потребує.

За час своєї роботи миротворцям вдалося провести масу успішних операцій і багато врятованих життів виправдовують усі їхні зусилля.

Схиляємо голови перед героями, які загинули, виконуючи благородну місію захисту миру, запобігаючи і ліквідуючи загрозу життю людей! Ваш подвиг ніколи не буде забутий. Щира вам подяка за відвагу, терпіння, стійкість, мужність і героїзм, проявлені у боротьбі за мир. Бажаю вам та вашим родинам здоров'я, щастя, добра та миру!

Нехай ваші високі професійні та моральні якості й надалі слугують ідеалам гуманізму та справі захисту життя людей.

Слава воїнам-миротворцям!

З повагою, голова районної ради                                     Олена КЛИМЕНКО

Додаткова інформація