Інформація відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського МРЦЗ

мулярЗ метою пiдгoтoвки фахівців за професією «муляр» нa бaзi Харківського центру професійно-технічної освіти ДСЗ для безробітних громадян з липня поточного року розпочинається нaвчaння*.

Курc нaвчaння тривaтиме 3,1 місяці.

Муляр - це робітник, що бере участь у зведенні і ремонті житлових будинків, мостів, промислових і інших споруджень із природних і штучних будівельних матеріалів. Муляр робить кладку несучих стін, фундаменту арок, зводів, колон, бере участь в установці віконних і дверних коробок, робить заливання швів у збірних залізобетонних конструкціях. Професія муляра шанована суспільством. Саме він втілює у життя ідеї архітекторів і проектувальників, зводить просторові конструкції промислових споруд, будівлі суспільно-побутового призначення та житлові будинки.

Навчання відбувається за адресою: Харківська обл., м. Дергачі, вул. Наукова, 1.

У разі потреби слухачі будуть забезпечені гуртожитком.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського МРЦЗ за адресою: смт.Борова, вул.Поштова, буд.4-Б або за телефоном 6-68-05.

_____________________
*Борівська районна рада лише розміщує на своєму сайті інформаційні оголошення та не несе відповідальності за їх зміст та достовірність.

 

Додаткова інформація