На Борівщині підприємці продовжують отримувати фінансову допомогу по частковому безробіттю

107917047 3109644585797923_87226894290897919_nДо відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського МРЦЗ* надходять документи для отримання фінансової допомоги по частковому безробіттю на період карантину від фізичних осіб-підприємців, які працюють без найму, та роботодавців, які використовують найману працю.

На сьогоднішній день завдяки проведеній роботі прийнято 52 позитивних рішень для фізичних осіб-підприємців та 6 рішень для роботодавців, що використовують найману працю. Підприємці вже отримали фінансову допомогу в сумі близько 272,3 тис. гривень.

А всього з початку дії державної програми допомоги малому та середньому бізнесу підприємці Борівщини надали 90 пакетів документів на отримання фінансової допомоги по частковому безробіттю.

Нагадуємо, для отримання фінансової допомоги по частковому безробіттю на період карантину суб'єкти малого та середнього підприємництва можуть звернутися протягом 90 календарних днів з моменту зупинення (скорочення) діяльності до центру зайнятості за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості за адресою: смт.Борова, вул.Поштова, буд.4-Б або за телефоном 6-68-05.

_____________________
*Борівська районна рада лише розміщує на своєму сайті інформаційні оголошення та не несе відповідальності за їх зміст та достовірність.

Додаткова інформація