Відбулася LIХ сесія районної ради VII скликання

59 сесія-1Сьогодні, 26 червня 2020 року, відбулася LIХ сесія районної ради VII скликання. В роботі сесії взяли участь 16 депутатів районної ради. 

Під час пленарного засідання депутатами розглянуто та затверджено 33 питання порядку денного, попередньо опрацьованих на спільному засіданні постійних комісій:

1. Про хід виконання Комплексної Програми соціального захисту населення Борівського району на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням ХVІІ сесії районної ради VІI скликання від 23 грудня 2016 року (зі змінами).

2. Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа Борівського району на 2020 – 2022 роки.

3. Про внесення змін та доповнень до районної Програми розвитку освіти «Новий освітній простір Борівщини» на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням ХLІV сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2018 року (зі змінами).

4. Про внесення змін до районної Програми розвитку вторинної медичної допомоги населенню Борівського району на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням LІІІ сесії районної ради VIІ скликання від 20 грудня 2019 року (зі змінами).

5. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню Борівського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням ІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 24 грудня 2015 року (зі змінами).

6. Про внесення змін до Комплексної Програми соціального захисту населення Борівського району на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням XVII сесії Борівської районної ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року, (зі змінами).

7. Про прийняття субвенції з Підвисочанського сільського бюджету до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання флюорографічної плівки та хімічних реактивів для комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня» Борівської районної ради Харківської області.

8. Про прийняття субвенції з Підвисочанського сільського бюджет до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання препаратів інсуліну для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет для комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня» Борівської районної ради Харківської області.

9. Про прийняття субвенції з Першотравневого сільського бюджету до районного бюджету на співфінансування витрат на реалізацію мініпроєкту «Шкільна їдальня-зона комфорту» в Першотравневій ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2020 році.

10. Про прийняття субвенції з Піско-Радьківського сільського бюджету до районного бюджету на співфінансування витрат на реалізацію мініпроєкту «Сучасне обладнання для освітнього простору НУШ» у Піско-Радьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2020 році.

11. Про прийняття субвенції з Першотравневого сільського бюджету до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на покращення матеріально-технічної бази Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області, що знаходиться  на підвідомчій території Першотравневої сільської ради.

12. Про прийняття субвенції з Борівського селищного бюджету до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на проведення косметичних ремонтних робіт приміщень Окружного опорного закладу «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника» та його філій, а саме: Борівській ЗОШ І-ІІ ст. №2 та Шийківській ЗОШ І-ІІ ст., для підготовки до 2020-2021 навчального року.

13. Про прийняття субвенції з Борівського селищного бюджету до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання медичних виробів для реабілітації осіб з інвалідністю для комунального некомерційного підприємства «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області.

14. Про прийняття субвенції з Борівського селищного бюджету до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на оплату послуг з виготовлення викопіювання топографо-геодезичного плану та ситуаційного плану для отримання технічних умов щодо приєднання до мереж АТ «Харківобленерго» стадіону «Колос» та на придбання газоноко- сарки і тримера та двох   вогнегасників.

15. Про прийняття субвенції з Богуславського, Чернещинського сільських бюджетів до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання датчика Р2-3/20АPN до апарата ультразвукової діагностики для комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня» Борівської районної ради Харківської області.

16. Про внесення змін до рішення LІІІ сесії районної ради VIІ скликання від 20 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами).

17. Про розгляд Подання начальника Ізюмського управління Головного управління Державної податкової служби у Харківській області про прийняття рішення щодо Борівського комунального підприємства теплових мереж.

18. Про надання дозволу Борівському комунальному підприємству     теплових   мереж на   отримання кредитного ліміту на поточний рахунок в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» для виплати поточної заробітної плати та сплати платежів до бюджету.

19. Про подовження трудових відносин на умовах контракту з Гончаровою О.І., директором (керівником) комунального підприємства охорони здоров’я „Центральна районна аптека № 126” Борівської районної ради Харківської області.

20. Про внесення змін та доповнень до Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району», затвердженого рішенням XXXVII сесії районної ради VІІ скликання від 20 червня 2018 року (зі змінами), та прийняття його в новій редакції.

21. Про внесення змін та доповнень до Статуту комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області», затвердженого рішенням LІ сесії районної ради VIІ скликання від 18 жовтня 2019 року.

22. Про внесення змін та доповнень до структури комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області», затвердженої рішенням LІ сесії районної ради VIІ скликання від 18 жовтня 2019 року.

23. Про звернення до Борівської селищної ради та сільських рад щодо виділення субвенції з їх Борівського селищного та сільських бюджетів районному бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання дезінфікуючих та миючих засобів для закладів загальної середньої освіти, розташованих на їх підвідомчих територіях.

24. Про встановлення Клименко О.В., голові районної ради розміру посадового окладу.

25. Про продовження трудових відносин з Голуб Світланою Леонідівною, директором Першотравневої ЗОШ I-III ст. Борівської районної ради Харківської області.

26. Про укладання строкового трудового договору з Русановою Людмилою Леонідівною, директором Піско-Радьківської ЗОШ I-III ступенів Борівської районної ради Харківської області.

27. Про укладання строкового трудового договору з Тарановою Тетяною Василівною, директором Гороховатської ЗОШ I-III ступенів Борівської районної ради Харківської області.

28. Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Харківської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Борівського району Харківської області службового автомобіля Renault DUSTER для медичних працівників.

29. Про звернення депутатів Борівської районної ради Харківської області до Харківської обласної державної адміністрації, Кабінету Міністрів України з проханням ретельно розглянути питання фінансового забезпечення КНП «Борівська центральна районна лікарня»   задля збереження закладу та надання якісних медичних послуг населенню Борівського району.

30. Про проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, які знаходяться на балансі Гороховатської ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області.

31. Про внесення змін та доповнень до додатку №1 рішення LIІ сесії районної ради VІІ скликання від 10 грудня 2019 року «Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів в 2020 році» (зі змінами).

32. Про внесення доповнень у додатки 1,2 рішення LVІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 30 квітня 2020 року «Про деякі питання нарахування та сплати орендної плати за користування майном, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району Харківської області під час   дії карантину».

33. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Борівська центральна районна лікарня» Борівської районної ради Харківської області на списання основних засобів.

59 сесія-2

59 сесія-3

Додаткова інформація