В залі засідань районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій

комісії - 24.06.20(1)В ході підготовки до LIX сесії районної ради VII скликання сьогодні о 09-00 год. в залі засідань районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу; питань соціально-економічного

розвитку, агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології; з питань законності, правопорядку, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, захисту прав споживачів, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування, інших гуманітарних питань; з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, регуляторної та цінової політики.

Участь у засіданні взяли члени постійних комісій, а також голова районної ради Олена Клименко, начальник фінансового управління райдержадміністрації Надія Лемішко, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Юрій Ханейчук, начальник служби у справах дітей Борівської райдержадміністрації Наталія Мірончук, старший держрибінспектор Харківського рибоохоронного патруля Андрій Бондаренко, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Суржик, головний лікар КНП "Борівська центральна районна лікарня" Борівської районної ради Харківської ради Ярослава Коліхова, т.в.о. головного лікаря КНП "Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Борівської районної ради Харківської області Марина Степаненко, керівник комунального підприємства охорони здоров'я «Центральна районна аптека № 126» Олена Гончарова, директор Борівського комунального підприємства теплових мереж Андрій Омельченко, директор КП «Архітектурне бюро Борівського району» Валентина Двірник, директор Борівського районного Будинку культури Олена Коломієць, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Віта Василець, директор Підвисочанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області Олена Волчкова, директор Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області Світлана Титаренко, директор Чернещинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Олена Сало, директор комунальної установи «Борівський інклюзивно-ресурсний центр» Борівської районної ради Харківської області Ольга Макогон, директор Окружного опорного закладу «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С. Колісника» Олена Шевченко, директор Першотравневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області Світлана Голуб, директор Піско-Радьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області Людмила Русанова, культорганізатор Будинку дитячої та юнацької творчості Ніна Карпенко, начальник сектору превенції патрульної поліції Борівського ВП Ізюмського ВП ГУНП в Харківській області Сергій Цигельський, Борівський селищний голова Олександр Тертишний, секретар Чернещинської сільської ради Ірина Павленко, начальник відділу у Борівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Юрій Циганко.

В ході засідання депутати розглянули наступні питання:

1. Про стан розвитку малого і середнього бізнесу на територіях Першотравневої і Чернещинської сільських рад.

2. Про наповнення доходної частини районного бюджету за січень-травень 2020 року.

3. Звіт про фінансування і реалізацію державної політики у сфері надання субсидій мешканцям Борівського району.

4. Про використання коштів окружним опорним закладом «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника», отриманих у вигляді державної субвенції та субвенцій із місцевих бюджетів району, благодійної допомоги за 2019 та поточний 2020 роки.

5. Про ефективне використання земельних ресурсів у Борівському районі.

6. Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Борівської райдержадміністрації по обслуговуванню людей похилого віку у 2020 році.

7. Про стан благоустрою та першочергові заходи по його поліпшенню на території Борівської селищної ради.

8. Про використання земель сільськогосподарського призначення на території Першотравневої сільської ради.

9. Про стан роботи в районі щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

10. Про роботу рибоохоронного патруля в нерестовий період.

11. Про хід підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей району під час літніх канікул.

12. Звіт головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області» про результати роботи новоствореного підприємства.

13. Про роботу комунального підприємства охорони здоров»я «Центральна районна аптека №126» по забезпеченню населення ліками.

14. Про надання районним Будинком культури платних послуг, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 05.06.97 р. № 354 «Про затвердження Переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури і мистецтв, заснованими на державній та комунальній формі власності», та використання отриманих коштів.

15. Про підготовку позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Орлятко» Борівської районної ради Харківської області для дітей з цілодобовим перебуванням до оздоровчої кампанії 2019 року.

16. Звіт директорів закладів освіти, призначених на посади на конкурсній основі у 2019 році, про свою діяльність за період з моменту призначення по червень 2020 року.

17. Про роботу КП «Архітектурне бюро Борівського району» по виконанню статутних положень.

18. Про проєкт рішення районної ради «Про хід виконання Комплексної Програми соціального захисту населення Борівського району на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням ХVІІ сесії районної ради VІI скликання від 23 грудня 2016 року.

19. Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа Борівського району на 2020 – 2022 роки.

20. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до районної Програми розвитку освіти «Новий освітній простір Борівщини» на 2019-2023 роки, затвердженої рішенням ХLІV сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2018 року (зі змінами)».

21. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін до районної Програми розвитку вторинної медичної допомоги населенню Борівського району на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням LІІІ сесії районної ради VIІ скликання від 20 грудня 2019 року (зі змінами)».

22. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню Борівського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням ІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 24 грудня 2015 року (зі змінами)».

23. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін до Комплексної Програми соціального захисту населення Борівського району на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням XVII сесії Борівської районної ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року, (зі змінами).

24. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Підвисочанського сільського бюджету до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання флюорографічної плівки та хімічних реактивів для комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня» Борівської районної ради Харківської області».

25. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Підвисочанського сільського бюджет до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання препаратів інсуліну для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет для комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня» Борівської районної ради Харківської області».

26. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Першотравневого сільського бюджету до районного бюджету на співфінансування витрат на реалізацію мініпроєкту «Шкільна їдальня-зона комфорту» в Першотравневій ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2020 році».

27. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Піско-Радьківського сільського бюджету до районного бюджету на співфінансування витрат на реалізацію мініпроєкту «Сучасне обладнання для освітнього простору НУШ» у Піско-Радьківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2020 році».

28. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Першотравневого сільського бюджету до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на покращення матеріально-технічної бази Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області, що знаходиться на підвідомчій території Першотравневої сільської ради».

29. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Борівського селищного бюджету до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на проведення косметичних ремонтних робіт приміщень Окружного опорного закладу «Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника» та його філій, а саме: Борівській ЗОШ І-ІІ ст. №2 та Шийківській ЗОШ І-ІІ ст., для підготовки до 2020-2021 навчального року».

30. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Борівського селищного бюджету до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання медичних виробів для реабілітації осіб з інвалідністю для комунального некомерційного підприємства «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області».

31. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Борівського селищного бюджету до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на оплату послуг з виготовлення викопіювання топографо-геодезичного плану та ситуаційного плану для отримання технічних умов щодо приєднання до мереж АТ «Харківобленерго» стадіону «Колос» та на придбання газонокосарки і тримера та двох вогнегасників».

32. Про проєкт рішення районної ради «Про прийняття субвенції з Богуславського, Чернещинського сільських бюджетів до районного бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання датчика Р2-3/20АРN до апарата ультразвукової діагностики для комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня» Борівської районної ради Харківської області».

33. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін до рішення LІІІ сесії районної ради VIІ скликання від 20 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами)».

33.1. Про листи головного лікаря КНП «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області» Ярослави Коліхової.

33.2. Про листи в.о. начальника відділу освіти Борівської райдержадміністрації Віти Василець.

33.3. Про лист директора Чернещинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Олени Сало.

33.4. Про клопотання директора ООЗ «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника» та його філій Олени Шевченко.

33.5. Про лист начальника управління соціального захисту населення Борівської райдержадміністрації Олени Суржик.

33.6. Про лист директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Борівської райдержадміністрації Олександра Рибалка.

33.7. Про лист т.в.о. начальника Борівського відділення поліції Ізюмського відділу поліції ГУНП в Харківській області Сергія Масалова.

33.8. Про лист Підлиманського сільського голови Олександра Калініна.

33.9. Про лист директора Борівського комунального підприємства теплових мереж Андрія Омельченка.

34. Про подання начальника Ізюмського управління ГУ ДПС у Харківській області Марини П'яташ по прийняттю рішення щодо Борівського комунального підприємства теплових мереж.

35. Про проєкт рішення районної ради «Про розгляд Подання начальника Ізюмського управління Головного управління Державної податкової служби у Харківській області про прийняття рішення щодо Борівського комунального підприємства теплових мереж».

36. Про проєкт рішення районної ради «Про надання дозволу Борівському комунальному підприємству теплових мереж на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» для виплати поточної заробітної плати та сплати платежів до бюджету».

37. Про проєкт рішення районної ради «Про подовження трудових відносин на умовах контракту з Гончаровою О.І., директором (керівником) комунального підприємства охорони здоров'я «Центральна районна аптека № 126» Борівської районної ради Харківської області.

38. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району», затвердженого рішенням XXXVII сесії районної ради VІІ скликання від 20 червня 2018 року (зі змінами), та прийняття його в новій редакції».

39. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Статуту комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області», затвердженого рішенням LІ сесії районної ради VIІ скликання від 18 жовтня 2019 року».

40. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до структури комунального некомерційного підприємства «Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області», затвердженої рішенням LІ сесії районної ради VIІ скликання від 18 жовтня 2019 року».

41. Про проєкт рішення районної ради «Про звернення до Борівської селищної ради та сільських рад щодо виділення субвенції з їх Борівського селищного та сільських бюджетів районному бюджету на фінансування в 2020 році витрат на придбання дезінфікуючих та миючих засобів для закладів загальної середньої освіти, розташованих на їх підвідомчих територіях».

42. Про проєкт рішення районної ради «Про встановлення Клименко О.В., голові районної ради, розміру посадового окладу».

43. Про проєкт рішення районної ради «Про подовження трудових відносин з Голуб Світланою Леонідівною, директором Першотравневої ЗОШ I-III ст. Борівської районної ради Харківської області».

44. Про проєкт рішення районної ради «Про укладання строкового трудового договору з Русановою Людмилою Леонідівною, директором Піско-Радьківської ЗОШ I-III ступенів Борівської районної ради Харківської області».

45. Про проєкт рішення районної ради «Про укладання строкового трудового договору з Тарановою Тетяною Василівною, директором Гороховатської ЗОШ I-III ступенів Борівської районної ради Харківської області».

46. Про проєкт рішення районної ради «Про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Харківської області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Борівського району Харківської області службового автомобіля Renault DUSTER для медичних працівників».

47. Про проєкт рішення районної ради «Про звернення депутатів Борівської районної ради Харківської області до Харківської обласної державної адміністрації, Кабінету Міністрів України з проханням ретельно розглянути питання фінансового забезпечення КНП «Борівська центральна районна лікарня» задля збереження закладу та надання якісних медичних послуг населенню Борівського району».

48. Про лист директора Гороховатської ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області Тетяни Таранової.

49. Про проєкт рішення районної ради «Про проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, які знаходяться на балансі Гороховатської ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області».

50. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до додатку №1 рішення LIІ сесії районної ради VІІ скликання від 10 грудня 2019 року «Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів в 2020 році» (зі змінами)».

51. Про лист директора Піско-Радьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області Людмили Русанової.

52. Про лист т.в.о. директора Борівського районного Будинку культури Артема Жалпіса.

53. Про проєкт рішення районної ради «Про внесення доповнень у додатки 1,2 рішення LVІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 30 квітня 2020 року «Про деякі питання нарахування та сплати орендної плати за користування майном, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району Харківської області під час дії карантину».

54. Про звернення громадянина Кохана Олександра Сергійовича.

Всі питання були розглянуті депутатами районної ради, проєкти рішень внесені в порядок денний LIХ сесії районної ради VII скликання.

комісії - 24.06.20(2)

комісії - 24.06.20(3)

Додаткова інформація