Налагодження співробітництва з пенітенціарною пробацією

співробітництво з пенітенціарною пробацією 105 лютого 2020 року на базі відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості* спільно з працівниками Борівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в

Харківській області та дільничних офіцерів поліції сектору превенції Борівського відділку поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області відбулася робоча зустріч щодо налагодження співробітництва у питаннях впровадження елементів пенітенціарної пробації.

Відповідно до ст. 11 Закону України «Про пробацію» від 05.02.2015 у правовий обіг уведено таку категорію, як пенітенціарна пробація, тобто, підготовка осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення з метою трудового і побутового влаштування таких осіб після звільнення за обраним ними місцем проживання. Момент звільнення засудженого має досить важливе значення для нього, оскільки він стикається з багатьма проблемами, які самотужки вирішити не в змозі та потребує допомоги. Така допомога полягає у належному «поверненні» такої особи до соціуму після тривалої чи короткострокової ізоляції від суспільства. Зокрема соціальної адаптації.

Тільки спільна напружена праця із застосуванням соціальної реабілітації і людське ставлення до засуджених надасть можливість мотивувати засуджених на законослухняний спосіб життя та допоможе їм подолати негативні прояви поведінки.

співробітництво з пенітенціарною пробацією 2

Інформація відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського МРЦЗ.
_____________________
*Борівська районна рада лише розміщує на своєму сайті інформаційні оголошення та не несе відповідальності за їх зміст та достовірність.

Додаткова інформація