Виїзний прийом громадян у с. Підвисоке

виїзний прийом Підвисоке 12.02.2020(1)12 лютого 2020 року голова Борівської районної ради Олена Клименко провела виїзний прийом громадян у с. Підвисоке Борівського району Харківської області. На прийомі були присутні директор сільського будинку культури Зінаїда Колєснік, працівники та депутати сільської ради, місцеві жителі.

Олена Клименко проінформувала присутніх щодо участі у конкурсі «Разом в майбутнє», про порядок подання заявки на участь в ньому. Також під час зустрічі було обговорено питання про перспективу вуличного освітлення в с. Мирне, що знаходиться на підвідомчій території Підвисочанської сільської ради. Обговорили і процедуру відшкодування пільгового проїзду окремим категоріям громадян.

Не оминуло і наболівше питання, а саме: ремонт доріг на території сільської ради та своєчасне очищення проїзних шляхів від снігових заметів. Обговорили роботу місцевого ФАПу та висловили слова вдячності медичному працівнику Олені Климець за її роботу, турботу про мешканців. Присутні жителі звернули увагу на необхідності збереження первинної ланки медицини на селі.

Під час прийому голова районної ради Олена Клименко також відвідала Підвисочанську загальноосвітню школу I-III ст., оглянула облаштований клас інформатики, в який восени минулого року було придбано нове компютерне обладнання в рамках обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Усі звернення та пропозиції жителів села Підвисоке Олена Василівна взяла до уваги.

виїзний прийом Підвисоке 12.02.2020(2)

Додаткова інформація