Участь голови районної ради Олени Клименко у розширеній апаратній нараді райдержадміністрації

апаратна 11.02.202011 лютого в залі засідань районної ради голова Борівської районної ради Олена Клименко взяла участь у розширеній апаратній нараді райдержадміністрації, яку провів голова Борівської районної державної адміністрації Віталій Кіян.

Перед початком розгляду питань, винесених на порядок денний, Віталій Олексійович представив всім присутнім новопризначеного керівника апарату РДА Наталію Козинську, яка згідно розпорядження голови РДА №12-к від 27 січня 2020 року приступила до виконання своїх обов’язків 28 січня 2020 року.

В ході засідання учасники зібрання розглянули ряд питань, які стосувалися бюджету району, призову на строкову військову службу, підготовки та проведення в районі урочистих заходів у лютому місяці поточного року, стану захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип в районі, змін в технічному обслуговуванні внутрішньо будинкових газових систем і обладнання для фізичних осіб.

Про виконання доходної та видаткової частин бюджету району за січень 2020 року доповіла начальник фінансового управління РДА Надія Лемішко. За її словами зведений план по доходах загального фонду за січень 2020 року виконаний на 115,6%.

Щодо субвенції з селищного та сільських бюджетів до районного бюджету на 2020 рік, то районна рада звернулася з проханням до органів місцевого самоврядування до 17 лютого цього року провести сесії, на яких виділити кошти на харчування та підвіз учнів загальноосвітніх закладів району, на трудовий архів та закупівлю флюорографічної плівки. 

Про підведення підсумків призову на строкову військову службу восени 2019 року та постановка завдань на весняний призов 2020 року по Борівському району прозвітував Євген Борисов, військовий комісар Борівського районного військового комісаріату. Під час свого виступу Євген Володимирович звернувся до селищного та сільських голів з проханням у сприянні оперативного оповіщення осіб, які підпадають під весняний призов 2020 року.

Начальник відділу культури, молоді та спорту РДА Світлана Шведченко проінформувала про підготовку в районі урочистих заходів, проведення яких планується у лютому місяці поточного року.

Про стан захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип в районі інформували головний лікар КНП «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області Наталія Павленко та начальник відділу освіти РДА Тетяна Бондарівська. За їхньої інформацією здійснюються всі необхідні заходи, щодо організації проведення епідеміологічного нагляду за грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями, заходів з готовності в міжепідемічний період реагування і реагування під час епідемічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ, в тому числі і профілактичні.

Найбільшу увагу на сьогоднішньому засіданні було приділено питанню про зміни в технічному обслуговуванні внутрішньо будинкових газових систем і обладнання для фізичних осіб. Заступник голови РДА Сергій Шутько доповів, що з 24 грудня 2019 року Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг змінила порядок оплати доставки газу, так як продаж природного газу та його доставку здійснюють різні компанії.

Також Сергій Павлович роз’яснив процедуру формування тарифу за доставку газу, необхідність прогнозування обсягів газу для споживання, отримання рахунків за газ абонентами, які ним не користуються, та ін.

За підсумками розгляду питань головою РДА було дано ряд відповідних доручень.

За матеріалами офіційного вебсайту Борівської райдержадміністрації

Додаткова інформація