З Днем визволення Борівщини від німецько-фашистських загарбників

ми пам`ятаємо ваш подвигШановні співвітчизники! Дорогі ветерани!

02 лютого 1943 року Борівщина була визволена від німецько-фашистських загарбників. Багато мужніх воїнів полягло на полі бою, наближаючи перемогу. Ми пишаємося нашими батьками і дідами, які на близьких і далеких фронтах боролися за визволення нашої рідної борівської землі.

З цієї нагоди, сердечно вітаю Вас з 77-ю річницею визволення Борівського району від німецько-фашистської навали! Хай завжди над нашими головами синіє мирне небо, а яскраві сонячні промені зігрівають теплом.

Хай щедра земля Борівщини колоситься розкішними хлібами й дарує нам надію на щасливе майбутнє. Міцного вам здоров’я, довгих літ життя, добробуту та злагоди!

Схилімо голови над пам’яттю тих, чиї життєві дороги обірвались на Борівщині, для кого вона стала останнім рубежем боротьби за свободу і незалежність нашої Батьківщини. Згадаймо всіх, хто приніс на нашу землю переможні знамена визволення, боровся з ненависним ворогом в підпіллі та партизанських загонах, самовідданою працею  в тилу наближав  переможну ходу нашої армії.

Низький уклін Вам, ветерани! Вічна слава загиблим!

З повагою, голова районної ради                                   Олена Клименко

Додаткова інформація