Районні урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

день культури4Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається в нашій державі щорічно із Днем української писемності та мови. З цієї нагоди сьогодні в Борівському районному Будинку культури  відбувся урочистий захід.

Діячів культури Борівщини вітали голова  районної ради Олена Клименко, голова районної державної адміністрації Віталій Кіян та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Світлана Шведченко.

В урочистостях взяли участь безпосередні винуватці свята: працівники клубних та бібліотечних закладів району, музичної школи, аматорські колективи.

З нагоди професійного свята керівники обох гілок влади району висловлювали щирі слова вітань та вдячності працівникам культури та майстрам народного мистецтва за їх вагомий  внесок у розвиток української культури та організацію змістовного дозвілля краян.

Борівщина багата талантами, про що свідчать вручені головою районної ради Оленою Клименко та головою райдержадміністрації Віталієм Кіяном на святі за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток культури Почесні грамоти та Подяки працівникам культури та аматорам народного мистецтва Борівщини.

Надалі, творчі колективи та аматори подарували собі і присутнім концертну програму та незабутній гарний настрій.

день культури1

день культури3

день культури7

день культури2

день культури5

день культури6

день культури8

день культури9

Додаткова інформація