Вже стало доброю традицією в Україні у першу неділю жовтня відзначати професійне свято освітян – День працівників освіти

з днем працівників освітиШановні вчителі, працівники та ветерани
освітянської галузі! 

Бажаю, в першу чергу, терпіння і міцного здоров’явідмінних успіхів у роботі та вдячних учнів, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги, затишку і щастя в родинах та миру на українській землі!

Ви вибрали відповідальну і незамінну професію вчителя. Кожна людина крізь усе життя несе спогади про свою школу, про першу вчительку, яка стала другою мамою. Ви навчаєте не тільки читати, писати, а й бути, насамперед,  людьми. Це Ви показуєте дітям, що ніколи не можна здаватися, завжди залишаючись для них друзями і наставниками, вчите любити рідну землю, бути добрими й справедливими, оберігаєте від помилок, дбаєте про них і просто любите.

Кожен проведений Вами урок - це маленьке життя, завжди цікаве та пізнавальне для кожного. Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи, будівниками нової заможної та процвітаючої держави. Дякуюмо за те, що Ви віддаєте всю душу нашим діткам!

Слова щирої вдячності ветеранам освітянської ниви! Низько вклоняємося Вам за неоціненний внесок у розвиток освіти нашого району. Ваша мудрість та знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі.

Зі святом Вас, здоров'я Вашим родинам і хай береже Вас Господь!

З повагою, голова районної ради                          Олена Клименко 

Додаткова інформація