Сьогодні, 3 жовтня 2019 року, на Борівщині відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти

IMG 2096На Борівщині розпочалося це святкування з приємної новини: начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бондарівська висловила слова глибокої вдячності за придбання ще одного шкільного автобусу.

На центральній площі селища Борова, де зібралися освітяни навчальних закладів району, в урочистій обстановці голова раонної ради Олена Клименко та голова Борівської районної державної адміністрації Віталій Кіян вручили ключі від новенького шкільного автобусу, який був придбаний за кошти обласного та районного бюджетів. Такий подарунок є дуже доречним, оскільки це спеціалізований автобус, який дасть змогу перевозити діток з особливими освітніми потребами.

Як зазначив голова райдержадміністрації Віталій Кіян, районна влада і надалі буде робити все можливе, аби  забезпечити всі умови для отримання глибоких і міцних знань нашими учнями.

А потім у районному Будинку культури відбулася урочиста частина. Для педагогів підготували концерт, на якому традиційно лунали привітання голови Борівської районної ради Олени Клименко, голови Борівської районної державної адміністрації Віталія Кіяна та голови райкому профспілки працівників  освіти і науки України Світлани Колісник. 

Також відзначили переможців наукових конкурсів як обласних, так і всеукраїнських, в яких брали участь учні нашого району під керівництвом своїх досвідчених вчителів, які в свою чергу отримали нагородження за свою невтомну працю: Почесну грамоту Борівської районної державної адміністрації та Борівської районної ради, грошові сертифікати.

За значний внесок у розвиток дитячої обдарованості, якісну роботу з обдарованими учнями та з нагоди Дня працівників освіти вручено Почесні грамоти Борівської районної державної адміністрації та Борівської районної ради:

- Бровко Валентині Степанівні – вчителю української мови та літератури Борівської ЗОШ І-ІІ ступенів №2 – філії Окружного опорного закладу «Борівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника»,

- Галузі Світлані Валентинівні – вчителю географії Окружного опорного закладу «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника»,

- Мизюку Василю Андрійовичу – вчителю фізичної культури Окружного опорного закладу «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника».

За перемогу у регіональному турі конкурсу «Учитель року - 2019» у номінації «Вчитель географії» - Літвінову Дмитру Сергійовичу, вчителю історії Богуславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, якісну підготовку вихованців до спортивних змагань відзначені Подякою:

- Голик Олексій Сергійович – вчитель фізичної культури Вищесолоненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів - філії Окружного опорного закладу «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника»,

- Ісаєв Юрій Павлович – вчитель фізичної культури Богуславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,

- Мизюк Павло Андрійович - вчитель фізичної культури Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Такою ж Подякою відзначено Косогову Олену Олександрівну – вчителя зарубіжної літератури Окружного опорного закладу «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника» за  якісну підготовку учнів до Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт Малої Академії наук та Кравцова Геннадія Вікторовича – вчителя інформатики Окружного опорного закладу «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника» за якісну підготовку учня до ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. 

Дуже приємно усвідомлювати, що в наших навчальних закладах працюють справжні професіонали та навчаються здібні діти.

Не забули і про ветеранів педагогічної ниви, які також були запрошені до концертної зали. На їх адресу лунали щирі привітання та слова подяки за нелегку працю на педагогічній ниві.

71582025 928318217533888_1315308213704327168_n     71901424 928317074200669_2528628911386918912_n     IMG 2191IMG 2198   детки     IMG 2115     

 

 

 

Додаткова інформація