Відбувся міні-ярмарок вакансій Акціонерного товариства «Новий Стиль»

міні-ярмарок вакансій АТ «Новий Стиль»

13 серпня 2019 року в приміщенні відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок  вакансій Акціонерного товариства «Новий Стиль», яке займається виробництвом меблів для офісів і підприємств торгівлі, за участю 22 осіб із числа безробітних*.

Під час ярмарку пошукачі роботи були поінформовані про економічний вид діяльності товариства, ознайомлені  із характеристиками робочих місць за професіями: електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, оббивальник, складальник, ливарник пластмас, швачка, оператор гальванік на автоматичних та полу автоматичних лініях, оператор котельні, комплектувальник, укладальник-пакувальник, водій навантажувача, різноробочий.

Роботодавець розповів про соціальний пакет, про середню заробітну плату, можливість часткової компенсації харчування в столовій та пільговий проїзд. 

Проведення таких ярмарок дає змогу розширити можливості працевлаштування безробітних Борівського району та задовольнити кадрові потреби підприємств регіону.

Інформація відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості.
_____________________
*Борівська районна рада лише розміщує на своєму сайті інформаційні оголошення та не несе відповідальності за їх зміст та достовірність.

Додаткова інформація