Відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду директора Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ступенів

конкурсна комісія по Ізюмській ЗОШСьогодні, 12 серпня 2019 року, о 09:00 год. в малій залі засідань районної ради відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посаду директора Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району.

Відкрила засідання голова районної ради Клименко О.В., яка проінформувала присутніх про необхідність проведення конкурсного відбору, ознайомила із Положенням про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району (далі – Положення).

Крім того, Олена Василівна зазначила, що 26 червня нею було видане розпорядження «Про оголошення конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району».

В районній газеті "Трудова слава" №53-54 від 05 липня 2019 року опубліковане оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора. 26 липня 2019 року видано розпорядження голови районної ради "Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища Борівського району".

02 серпня 2019 року до конкурсної комісії надійшов пакет документів від одного претендента на заміщення вакантної посади директора Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ст., а саме: Титаренко Світлани Денисівни.

В роботі комісії взяли участь члени конкурсної комісії:

- Шутько С.П. - заступник голови райдержадміністрації,

- Василець В.В. - головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації,

- Жорнік С.П. - методист методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації,

- Мизюк К.П. - вчитель початкових класів Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ст.,

- Вітченко О.В. - вчитель української мови та літератури Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ст.,

- Шевченко О.М. - член ради Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ст.,

- Федорченко Л.В. - член ради Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ст.,

- Колісник С.В. - голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України,

- Мизюк В.А. - заступник голови постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, регуляторної та цінової політики,

- Крилєвський І.І. - заступник голови постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології, 

- Васильєв А.І. - голова постійної комісії з питань бюджету, інвестицій, розвитку малого та середнього бізнесу,

- Малій О.Г. член постійної комісії з питань законності, правопорядку, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, захисту прав споживачів, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування, інших гуманітарних питань.

Далі згідно Положення члени комісії обрали голову конкурсної комісії - Васильєва А.І. та секретаря конкурсної комісії - Жорнік С.П.

Після розгляду та вивчення наданих документів членами конкурсної комісії було прийнято рішення, що подані документи відповідають вимогам Положення, а також допустити Титаренко Світлану Денисівну до участі у конкурсному відборі. Крім того, визначили, що конкурсний відбір претендента на заміщення вакантної посади директора Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ст. буде проведений 15 серпня 2019 року о 09:00 год. в малій залі засідань районної ради.

Додаткова інформація