Профорієнтаційний семінар «Оволодій новою професією»

04.07.19 (РЦЗ)У відділі надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського МРЦЗ для безробітних, які звернулися до служби зайнятості у пошуку роботи, 04.07.2019 року відбувся профорієнтаційний семінар «Оволодій новою професією».

На заході фахівець центру зайнятості повідомила учасників семінару про можливості проходження професійного навчання за сприяння служби зайнятості в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зокрема, в ДНЗ «Харківський центр професійно – технічної освіти державної служби зайнятості» (ЦПТО ДСЗ) та переваги навчання у них. 

ЦПТО ДСЗ створено для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Фахівець центру зайнятості ознайомила присутніх з професіями, які можна здобути в ЦПТО, а також з видами та формами професійного навчання.

Інформація відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості.
_____________________
*Борівська районна рада лише розміщує на своєму сайті інформаційні оголошення та не несе відповідальності за їх зміст та достовірність.

Додаткова інформація