ВІДДІЛ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ У БОРІВСЬКОМУ РАЙОНІ ІЗЮМСЬКОГО МРЦЗ ІНФОРМУЄ

центр зайнятостіХарківський центр ПТО ДСЗ організовує спеціальне навчання* цільового призначення за напрямом «Спеціальне навчання на право виконання робіт підвищеної небезпеки при експлуатації обладнання котельних установок» за адресою: м. Дергачі, вул.. Наукова,1.

Термін навчання 5 днів (36 год). Навчання можливе за дистанційною формою, іспит – за місцем формування навчальної групи.

Перевірка знань з питань охорони праці після проведення спеціального навчанняздійснюється комісією відповідного територіального органу Держпраці. Особам, які під часперевірки знань виявили задовільні результати, видаються посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості за адресою: смт.Борова, вул.Поштова, буд.4-Б або за телефоном 6-68-05.

_____________________
*Борівська районна рада лише розміщує на своєму сайті інформаційні оголошення та не несе відповідальності за їх зміст та достовірність.

Додаткова інформація