Пленарне засідання чергової ХLVІІІ сесії районної ради

48 сесія12 червня відповідно до розпорядження голови районної ради відбулося пленарне засідання ХLVІІІ сесії районної ради. Участь у роботі сесії взяли 16 депутатів.

Секретарем пленарного засідання обрано депутата Олександра Рибалка. Згідно затвердженого порядку денного сесії депутатами розглянуто 12 питань, ухвалені відповідні рішення.

Депутатським корпусом підтримані пропозиції структурних підрозділів райдержадміністрації щодо внесення змін та доповнень до рішень районної ради та районних Програм, а саме: до Програми економічного і соціального розвитку Борівського району на 2019 рік; Програми розвитку освіти «Новий освітній простір Борівщини» на 2019-2023 роки; Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги населенню Борівського району на 2016-2020 роки; до рішення ХLІV сесії районної ради VIІ скликання від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік». (зі змінами); рішення XLVI сесії Борівської районної ради VIІ скликання від 22 березня 2019 року «Про надання дозволу Управлінню соціального захисту населення Борівської районної державної адміністрації для проведення ремонтних робіт в орендованій будівлі, що знаходиться за адресою: смт. Борова, вул. Партизанська 3, та у спільній власності територіальних  громад сіл, селища району».

Було заслухано інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олени Суржик про хід виконання комплексної Програми соціального захисту населення Борівського району на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням XVII сесії Борівської районної ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року, та директора Борівського комунального підприємства теплових мереж Андрія Омельченка про хід виконання рішення ХLІV сесії районної ради VII кликання від 21 грудня 2018 року «Про незастосування процедури банкрутства до Борівського комунальногопідприємства теплових мереж, що знаходиться  у спільній власності територіальних громад  сіл,  селища району».

До того ж, депутатським корпусом надано дозвіл Борівській районній раді на проведення попередньої оплати поточного ремонту ганку входу до адміністративної будівлі, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища району та за адресою смт. Борова, вул. Центральна, 1.

Внесено зміни до Порядку надання та використання коштів районного бюджету у вигляді фінансової підтримки комунальному некомерційному підприємству «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області власником якого є Борівська районна рада.

А також прийнято субвенції з Вищеслоненського сільського бюджету до районного бюджету на фінансування в 2019 році витрат на організацію дозвілля та екскурсій учнів в пришкільному таборі з денним перебуванням Вищесолоненської ЗОШ І-ІІ ступенів-філії ООЗ «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника», розташованої на її підвідомчій території, та з Чернещинського сільського бюджету до районного бюджету на фінансування в 2019 році витрат на придбання паливно-мастильних матеріалів та запчастин для автомобіля амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Чернешина, розташованої на її підвідомчій території.

Крім того, депутати звернулися до Вищесолоненської, Ізюмської та Чернещинської сільських рад щодо виділення субвенції з їх сільського бюджету районному бюджету у сумі 350,0 тис.грн. на співфінансування в 2019 році витрат на придбання шкільного автобусу для забезпечення безперебійного підвозу учасників освітнього процесу закладів загальної середньої освіти Борівської районної ради Харківської області до місць навчання та роботи, розташованих на їх підвідомчих територіях.

Додаткова інформація