Відділом надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості проведено захід щодо задоволення кадрової потреби роботодавця

ярмарок вакансійЗ метою укомплектування вакансій Комунального підприємства «Харківські теплові мережі» відділом надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості 07 червня 2019 року був проведений ярмарок вакансій.

Фахівці відділу презентували можливості працевлаштування,  актуальні вакансії, надали інформацію про можливості стажування та проходження практики на підприємстві.

Також, безробітні дізнались, що підприємство пропонує повний соціальний пакет, стабільну заробітну плату та потребує фахівців за професіями:

- слюсар-ремонтник, маляр, інженер, машиніст котлів, машиніст тепловоза, електрогазозварник, слюсар з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів, слюсар з обслуговування теплових мереж, майстер, машиніст парових турбін.

Під час проведення ярмарку, всі хто шукають роботу, мали можливість скористатись базою вакансій служби зайнятості усієї країни.

У заході взяли участь безробітні та шукачі роботи. Усім зацікавленим особам була надана необхідна інформація.

Інформація відділу надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості.

 

_____________________
*Борівська районна рада лише розміщує на своєму сайті інформаційні оголошення та не несе відповідальності за їх зміст та достовірність.

 

 

Додаткова інформація