Вітання голови районної ради Олени Клименко з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Vitannya-dorogim-veteranam-z-nagodi-Peremogi-u-Drugij-svitovij-vijniШановні ветерани війни!
Дорогі земляки!

Вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення і 74-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці травневі дні ми вшановуємо пам’ять усіх тих, чиї життя були поглинуті виром найбільш кровопролитної в історії людства війни. Ми схиляємо свої голови перед мільйонами загиблих українців – тими, чиї імена були вписані в історію золотими літерами й тими, чиїх імен ми не знаємо й дотепер.

Народ України приніс на вівтар Перемоги величезні жертви – кожен п’ятий мешканець нашої країни віддав своє життя задля свободи і незалежності рідної землі, в ім’я кращої долі своїх дітей, онуків і правнуків.

Вшановуємо представників покоління, обпаленого вогнем Другої світової війни – ветеранів, учасників бойових дій, дітей війни та всіх тих, чиї долі було понівечено у безжальній воєнній круговерті ХХ століття.

Уклінно дякуємо їм за той неоціненний внесок, який вони зробили у спільну справу відновлення миру на території нашої держави та її повоєнної відбудови.

Сьогодні на долю нашого народу випало випробування неоголошеної війни з боку авторитарного правлячого режиму сусідньої держави. Однак, ми здолаємо і цю агресію, адже сила духу наших українських воїнів, підсилена героїчними прикладами звитяги борців за незалежність нашої держави, є нездоланною.

Шановні ветерани!

Від щирого серця бажаю Вам здоров’я, миру і душевного тепла! Низький уклін за Ваш подвиг, за порятунок людства від коричневої чуми нацизму. Ви завжди будете для нас взірцем патріотизму та самопожертви.

Ми пам’ятаємо – ми перемагаємо!

З повагою, голова районної ради                               Олена Клименко

Додаткова інформація