З 8 Березня!

8 березня 2019Дорогі жінки Борівщини!

Щиросердечно вітаю Вас із наступаючим святом весни, любові та краси - 8 Березня! Це свято пробудження природи, свято початку весни. 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості  і тепла.

Сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Серед вас є суспільні діячі і керівники підприємств та організацій, вчителі і лікарі, поліцейські та військові, діячі культури і службовці…

Але, в першу чергу, світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом світу, домашнього вогнища, сімейного благополуччя. Високий і святий образ Жінки-матері, охоронниці сімейного вогнища, улюбленої і вірної супутниці. 

У цей світлий день прийміть найщиріші вітання та побажання здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт. Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, нехай Ваша доля буде щедро осіяна теплом і любов’ю, а серце зігріте увагою рідних і близьких.

З повагою, голова районної ради                                  Олена Клименко

Додаткова інформація