Звернення голови районної ради Олени Клименко з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

міжнародний день людей з інвалідністюУсе цивілізоване людство 3 грудня по – особливому згадує про людей з обмеженими фізичними можливостями.

Це гарна нагода і додатковий день, покликаний привернути увагу громадськості до проблем, яких набагато більше в людей з особливими потребами, і на які суспільство зобов’язане звернути увагу.

Цього дня ми маємо зупинити невпинні справи і приділити свій час громадянам, котрі живуть поруч з нами і щодня потребують нашої особливої уваги.

Користуючись нагодою, хочу щиро подякувати всім, хто опікується особами з інвалідністю. Тим, хто надає їм щоденну підтримку – це надзвичайний вияв милосердя, людяності та любові.

Інвалідність - не вирок. І це засвідчують ті люди з інвалідністю, які не впали в розпач, не замкнулись у собі, а в силу власних можливостей працюють, беруть активну участь в громадському житті, займаються спортом, рукоділлям, художніми промислами і самодіяльністю, виховують дітей і онуків. Вони заслуговують особливого вшанування, адже є взірцем для інших,

Всі перемоги починаються з перемоги над собою, тому, щиро зичу вам міцного здоров'я, щастя, успіхів у всіх ваших справах і починаннях.

З повагою, голова районної ради                            Олена КЛИМЕНКО

Додаткова інформація