Звернення голови районної ради Олени Клименко з нагоди Дня пам`яті жертв голодоморів

 день пам`яті жертв голодоморівШановні жителі Борівщини! 

Сьогодні Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами голодоморів 1921-1923 р.р., 1932-1933 р.р., 1946-1947 р.р., які назавжди увійшли в нашу історію як велика трагедія, наслідки якої затьмарили своєю жахливістю навіть воєнні лихоліття.

Це не просто історична минувшина, а незагоєна фізична і духовна рана українського народу, яка пекучим болем пронизує пам’ять багатьох поколінь.

Сумні спогади про трагічні сторінки історії щемливо торкаються сердець кожного з нас. Сьогодні, нажаль, ми не можемо повернути час назад та виправити ті лихі події далеких років. Та наш обов’язок – зробити все, аби зболена пам'ять про заморених голодом, розстріляних, закатованих була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на нашій українській землі та в світі, берегти мир і спокій, жити у злагоді і порозумінні.

В цей скорботний осінній день схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, хто потрапив у грізні жорна тоталітарного режиму, кого забрала голодна смерть. Хай пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, додасть нам сил та волі, мудрості й наснаги для зміцнення та подальшої розбудови квітучої держави, розвитку демократії, вільного життя кожної людини.

З повагою, голова районної ради                  Олена КЛИМЕНКО

Додаткова інформація