БОРОВІЙ – 350!

9512Вітання голови Харківської обласної ради

Сергія Чернова

Шановні борівчани!

    Сердечно вітаю із видатним ювілеєм Борової – одного із наймальовничіших куточків Харківщини. Потрапивши до селища Борова хоча б раз, уже ніколи не забудеш його легкого й прозорого повітря, подарованого запашними соснами. А червонооскільська водна гладінь завжди даруватиме бентежні враження та спогади.

     Розкішна природна краса Борівського краю. Але й люди тут заповзяті у праці, неспокійні думкою, гарячі серцем, терплячі характером. Вони вміють наполегливо трудитись, аж доки не буде досягнуто потрібного результату. Знають, якою має стати Борова, щоб були щасливі діти та онуки. І найголовніше – усе роблять для цього.

    Лише на десять років Борова молодша за 360-річний Харків. Але скільки мудрості у її очах, скільки тепла у її руках. Борівщина завжди буде окрасою Харківщини, одним із найкоштовніших діамантів у намисті Слобідської України.

    Дорогі земляки! З нагоди свята зичу вам гарного настрою та яскравих емоцій. Нехай злагода панує у ваших домівках, нехай мир настане у нашій державі. Тоді життєствердна краса Борівщини буде ще виразнішою, тоді разом ми неодмінно відродимо велич Харківщини.

 

Сайт Харківської обласної ради.

 

 

 

 

 

 

 

Додаткова інформація