Центр неформального спілкування «Імпреза»

Імпреза (4)Саме таку назву має успішно реалізований міні-проект - переможець обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», який було презентовано сьогодні, 12 жовтня 2018 року.

На церемонії були присутні депутат Харківської обласної ради Микола Кириченко, голова районної ради Олена Клименко, голова райдержадміністрації Віталій Кіян, його заступники – Яна Кириченко та Сергій Шутько, члени громадської організації «Захист прав пацієнтів», начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Світлана Шведченко, артисти та працівники районного Будинку культури.

Вся робота районного Будинку культури спрямована на збереження українських звичаїв, обрядів, на культурно-масову та розважальну роботу, на розкриття талантів. Найбільшим успіхом у роботі районного Будинку культури користуються театралізовані свята, концерти, конкурси і різноманітні молодіжні заходи. Усі ці заходи проводяться як на районній сцені, так і в інших організаціях і установах, а також на сценах обласного значення та сільських Будинків культури.

У березні 2017 року в рамках проекту «Ініціативи інфраструктурної програми для України (ІІПУ): «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» Німецьким товариством GIZ на замовлення Уряду Німеччини для Борівського районного Будинку культури було надано звукопідсилюючу апаратуру (мікрофони, колонки, пульт, підсилювач) та 560 глядацьких крісел на загальну суму 1215488 гривень, та зроблено ремонт глядацького залу, замінено світло на енергозберігаюче, придбане килимове покриття для глядацької зали та театральні костюми для працівників та аматорів районного Будинку культури за рахунок районного бюджету на суму 278,0 тисяч гривень.

Нажаль, з 2007 року у районі відсутній показ кіно- та відео-фільмів на великому екрані, а також світлове обладнання. Маючи приміщення в Будинку культури, виникла необхідність створення центру неформального спілкування.

Члени громадської організації «Захист прав пацієнтів» вирішили взяти участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" та підготували міні-проект «Центр неформального спілкування «Імпреза» з метою створення центру неформального спілкування для покращення організації культурно – масових заходів, спрямованих на інтеграцію ВПО у приймаючі громади, розвиток культури та дозвілля, покращення якості надання просвітницьких та інформаційних послуг на базі закладу культури.

Загальна вартість проекту склала 199870 грн., з яких 99935 грн. – кошти обласного бюджету, 89942 грн. – кошти районного бюджету та 9993 грн. – кошти громадської організації «Захист прав пацієнтів». За ці кошти було придбано та встановлено відео-, світло обладнання.

Завдяки реалізації міні-проекту в працівників районного Будинку культури з`явилась можливість згуртувати громаду, проводити заходи на вищому технічному рівні, покращити подання інформації через показ на екрані різноманітних подій району, виступів працівників та аматорів районного Будинку культури. А у 11368 жителів Борівського району - дивитися кінофільми на великому екрані.

Імпреза (2)

Імпреза (3)

Імпреза (1)

Додаткова інформація