В Борівському ДНЗ (ясла-садок) №3 «Золота рибка» презентовано реалізований міні-проект

ДНЗ №3 (4Борівський ДНЗ (ясла-садок) №3 «Золота рибка» - найбільший дошкільний заклад у районі. В останні роки кількість вихованців у дитячому садку постійно зростає. З 2014 року їхні ряди поповнюють і діти-переселенці з сусідніх Донецької та Луганської областей.

Збільшилась кількість гіперактивних дітей, почастішали випадки аутизму, підвищеної тривожності у дітей дошкільного віку. В такій ситуації особливо важлива вчасна психолого-педагогічна допомога як дітям, так і їхніх батькам.

Батьківська рада Борівського ДНЗ (ясла-садок) №3 «Золота рибка» запропонувала створити сучасну сенсорну кімнату в закладі дошкільної освіти. Це вагомий внесок у майбутнє місцевої громади щодо формування здорової особистості дитини. З цією метою члени батьківської ради закладу підготували та подали на обласний конкурс «Разом в майбутнє» міні-проект «Оснащення психологічного кабінету (сенсорної кімнати) в Борівському дитячому навчальному закладі (ясла – садок) № 3 «Золота рибка», який став цьогорічним переможцем.

Даний проект - частина реалізації заходів з модернізації та капітального ремонту Борівського ДНЗ № 3 «Золота рибка», який бере участь у проекті міжнародної технічної допомоги GIZ та є послідовником минулорічного впровадження міні-проекту «Модернізація харчоблоку з заміною електрообладнання на енергоефективне в Борівському дитячому навчальному закладі (ясла-садку) № 3 «Золота рибка» загальною вартістю 91093 грн. в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». В рамках міжнародної технічної допомоги GIZ здійснено придбання меблів для вікових груп, заміну вікон та здійснюється капітальний ремонт даху споруди.

В ході реалізації цьогорічного міні-проекту було придбано ноутбук, багатофункціональний пристрій, проекційна апаратура та пристрої для її використання, кольорово-освітлювальна система, фліп-чарт, диктофон, сухий басейн, меблі з округлими формами, м’які крісла, розвиваючі іграшки, м'який тренажер «тунель», м'які модулі «кроки», навісна система для розвитку вестибулярного апарату, мати для вправ, жалюзі рулонні, килим, акваріум з кришкою та нагрівачем, світлодіодні стрічки різнокольорові з блоком живлення. За допомогою придбаного обладнання проведено облаштування кабінету психолога.

Загальна вартість проекту складає 52299 грн., з них обласний бюджет складає 25626,51 грн., районний бюджет - 13074,75 грн., селищний бюджет - 10459,8 грн. та 3137,94 грн. – кошти конкурсанта.

В результаті реалізації міні-проекту на базі Борівського ДНЗ (ясла-садок) №3 «Золота рибка» з’явилась єдина в районі оснащена відповідно до сучасних вимог сенсорна кімната для дітей дошкільного віку (140 вихованців дитячого садка, у т.ч. діти-переселенці, вихованці інших закладів дошкільної освіти району та діти дошкільного віку, які не відвідують ДНЗ), їхніх батьків та педагогів, де вони зможуть отримати професійну допомогу психолога у вигляді консультацій, глибше пізнати себе (своїх дітей, вихованців) під час практичних занять, пройти психологічне розвантаження.

Сьогодні, 12 жовтня 2018 року, відбулася урочиста презентація реалізованого проекту, на якій депутат Харківської обласної ради Микола Кириченко вручив голові ініціативної групи сертифікат конкурсної комісії на завершений об’єкт. На заходах також були присутні голова районної ради Олена Клименко, голова райдержадміністрації Віталій Кіян, його заступники – Яна Кириченко та Сергій Шутько, Борівський селищний голова Олександр Тертишний.

ДНЗ №3 (2)

ДНЗ №3 (3)

ДНЗ №3 (5)

Додаткова інформація