Вітання голови районної ради Олени Клименко зі Всесвітнім днем пошти

день поштиШановні працівники поштового зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Всесвітнім днем пошти! Протягом століть пошта була, й залишається нині, надійним посередником в міжлюдському спілкуванні.

Сьогодні, коли бурхливими темпами розвиваються інформаційні технології та засоби зв’язку, поштовий зв’язок не втратив свого виключного значення, залишаючись одним з найдоступніших та найпопулярніших видів комунікації.

Ніяка, навіть сама сучасна техніка не може замінити людини із поштовою сумкою на плечі. Саме ви є тією з’єднувальною ланкою, що забезпечує широкі контакти жителів найвіддаленіших сіл нашого району з центром, зі світом.

На території Борівського району працює чудовий колектив поштовиків, який щоденно приймає й опрацьовує кореспонденцію, доставляє передплатникам листи, газети й журнали. Вас з нетерпінням чекають пенсіонери, адже багатьом з них саме ви доставляєте пенсію.

Сьогодні в поштовій галузі працюють прекрасні відповідальні люди, що душею і серцем віддані своїй непростій справі, віддаючи їй багатий досвід, сили та знання.

Дякуємо вам за відданість професії! Бажаємо міцного здоров’я вам і вашим рідним, успіхів, благополуччя та безмежного людського щастя!

Зі святом!

З повагою, голова районної ради                           Олена Клименко

Додаткова інформація