Презентовано реалізований міні-проект «Від благоустрою шкільної їдальні до забезпечення здоров’я дітей»

презентація 06.10.18 (2)6 жовтня 2018 року в Окружному опорному закладі "Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника" було презентовано міні-проект «Від благоустрою шкільної їдальні до забезпечення здоров’я дітей», реалізований в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє".

Загальна вартість проекту складає 196964 тис. грн., з них 98482 грн. – кошти обласного бюджету, 49241 грн. – кошти районного бюджету, 39392,8 грн. – селищний бюджет, 9848,2 грн. – кошти конкурсанта.

В рамках зазначеного проекту було здійснено демонтаж існуючої обробки стін, колон, дерев’яної підлоги, службових дверей, існуючих світильників, старих мийок для миття дітьми рук та облицювальної плитки на стіні біля мийок; облицювання керамічним кахлем стін, колон, підлоги. Обладнання стелі системи «Армстронг» із растровими світильниками в кількості 10 штук, керамічним кахлем стіни біля мийок. Встановлення духової шафи, нових мийок, вхідних дверей та дверей до приміщення для збору брудного посуду.

Міні-проект «Від благоустрою шкільної їдальні до забезпечення здоров’я дітей» підготовлено громадською організацією «Агентство соціально-економічного розвитку Борівщини», що дозволило 566 дітям Борівської ЗОШ №1 та 247 учням із шкіл-філій отримали якісні та комфортні умови для харчування, отримати змогу виховувати свої естетичні смаки, формувати культуру споживання їжі, а їдальня набула сучасного естетичного вигляду, стала відповідати санітарним нормам.

Доречі, даний проект став продовженням розпочатої у 2017 році роботи. Із організацією Окружного опорного закладу у приміщенні школи проведений вже великий обсяг робіт із капітального ремонту. Так робота по ремонту приміщення частково розпочата завдяки співпраці із благодійними фондами USAID FROM THE AMERICAN PEOPLE, CATHOLIC RELIEF SERVICES, CARITAS UKRAINE. В рамках проекту була замінена стеля та освітлення у актовому залі, замінена підлога у майстерні та спортзалі.

У рамках «Програми соціально-економічного розвитку Борівського району» у закладі освіти було замінено на енергозберігаючі 170 застарілих вікон, із них 12 - у їдальні та харчоблоці.

За кошти обласного бюджету у рамках «Програми забезпечення закладів середньої загальної освіти у 2017 році» відбулося значне зміцнення матеріально – технічної бази освітнього закладу. А саме: замінені меблі у кабінетах фізики, хімії та біології, встановлено інтерактивні комплекси у зазначених кабінетах та у кабінеті інформатики, придбане обладнання для кабінетів фізики, хімії та біології.

Міні-проект «Новітній школі - нові вікна» (загальною вартістю 198,5 тис. грн.), реалізований у 2017 році завдяки ініціативній групі громадян смт. Борова, дозволив встановити 27 вікон у актовому залі, кабінетах, що дало змогу забезпечити більш комфортне навчання учнів та збереження тепла в приміщеннях школи.

В урочистостях з нагоди презентації реалізованого міні-проекту «Від благоустрою шкільної їдальні до забезпечення здоров’я дітей» взяли участь: заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Вадим Данієлян, депутати Харківської обласної ради Микола Кириченко та Вісхан Ісламов, голова Борівської районної ради Олена Клименко, депутат районної ради Сергій Кириченко, голова Борівської районної державної адміністрації Віталій Кіян, заступники голови райдержадміністрації Сергій Федченко та Сергій Шутько, начальник відділу освіти Борівської райдержадміністрації Тетяна Бондарівська, директор КП «Малятко», яке забезпечує харчуванням школярів району, Зоя Кравцова, а також педагоги та батьки учнів.

презентація 06.10.18 (1)

презентація 06.10.18 (3)

презентація 06.10.18 (4)

презентація 06.10.18 (6)

презентація 06.10.18 (5)

презентація 06.10.18 (7)

Додаткова інформація