Вітання голови районної ради Олени Клименко з нагоди 95-ї річниці утворення району

borovaya gerbШановні мешканці Борівського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди 95-ої річниці з Дня утворення нашого району! Сьогодні у нашому житті, без перебільшення, особливий день. Бо іменини рідного району -  це свято відтворення нашої історії, це свято збереження та поширення слобожанських традицій, це свято єднання та досягнень.

Саме в такі моменти ми особливо відчуваємо в своїх серцях любов і гордість за свою малу Батьківщину, сповнюємося відчуттям єдиної родини.

Сьогоднішнє свято - це гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію району, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ. 

Обличчя району – це, передусім, його жителі! Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці він живе. Особисто дякую всім мешканцям району, які небайдужі до долі району. Це  представники старшого покоління - мудрі наставники, які повсякчас є прикладом безкорисного служіння малій Батьківщині.

Вітаю, також, нашу перспективну, освічену молодь, якій судилося визначати долю нашого району в майбутньому.

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись і залишився назавжди. Мешканці нашого району працьовиті і гостинні люди, які люблять свій край, примножують його красу та завжди щиро запрошують і приймають гостей.

Нехай же і надалі процвітає наш район, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. А ми будемо робити все від нас залежне, аби допомогти вам у цьому.

Зичу усім міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпного джерела життєвої енергії, добробуту та процвітання кожній родині! 

Добра вам всім, достатку, щедрої долі, сили й наснаги в усіх справах на благо розвитку нашого краю.

З повагою, голова районної ради                         Олена Клименко

Додаткова інформація