Борівщина святкує День Перемоги

09.05.18 (3)Зранку 9 травня в селищі Борова відбулися святкові урочистості з нагоди відзначення 73-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні.

По центральній вулиці під мелодії місцевого духового оркестру і фронтові пісні урочистою ходою до Братської могили пройшли керівники району, ветерани Другої світової війни, діти війни, учасники АТО, афганці, трудові колективи, громадськість району.

09.05.18 (4)В ході урочистого мітингу ветеранів, мешканців та гостей привітали голова Борівської районної державної адміністрації Віталій Кян, Народний депутат України Віктор Остапчук, військовий комісар Борівського районного військового комісаріату Олександр Бєсєдін, голова громадської організації «Борівська районна спілка ветеранів антитерористичної операції» Сергій Хаустов та ветеран війни Віктор Віннік.

За священною традицією поклали гірлянду слави до Братської могили. Після урочисто-траурного мітингу хвилиною мовчання вшанували безсмертний подвиг героїв-визволителів Борівщини. Було покладено вінки та квіти до Вічного Вогню. 

09.05.18Святкуння продовжились тематичним святковим концертом "Завжди пам`ятаємо" в центральному парку селища, всі охочі мали змогу скуштувати смачну фронтову кашу.

Ввечері жителі та гості Борової спостерігали за урочистою факельною ходою, яка традиційно пройшла центральною вулицею селища. А потім на жителів та гостей селища чекав святковий концерт, феєрверк та масове гуляння на центральній площі Борової.

Фото: Віталій Колеснік

Додаткова інформація