Відвідали учасників Другої світової війни

08.05.18 (2)З нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, керівники району та підприємств, організацій, установ навідалися до вже літніх ветеранів найкровопролитнішого військового конфлікту ХХ століття.

Голова райдержадміністрації Віталій Кіян, голова районної ради Олена Клименко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Федченко, депутат обласної ради Микола Кириченко та інші учасники автоколони завітали в гості до учасників бойових дій 1939-1945 рр. Представники влади привітали їх зі святковими днями, побажали мирного неба, міцного здоров’я, добра, довголіття, а також вручили подарункові набори.

Це були зворушливі і незабутні зустрічі з ветеранами, юнацькі роки яких затьмарила війна. Очі сивочолих учасників війни сяяли від такої уваги. Адже, на часі ми маємо осягнути, кому зобов’язані мирним небом над рідним краєм, можливістю жити і хто є прикладом для наслідування сучасній молоді.

«Ми в неоплатному боргу перед представниками старшого покоління, які пронесли крізь своє життя кращі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави», - зазначав Віталій Кіян під час спілкування з кожним учасником бойових дій.

На превеликий жаль на території району на сьогоднішній день  проживає лише 8 ветеранів Другої світової війни. Це:

- Полтавцева Ганна Олександрівна (с.Шиківка),

- Николенко Олексій Пилипович (с.Копанки),

- Безкровна Марія Андріївна (смт.Борова),

- Павлов Валентин Васильович (смт.Борова),

- Гончаров Іван Степанович (с.Піски-Радьківські),

- Колеснік Іван Тимофійович (с.Піски-Радьківські),

- Лень Анастасія Миколаївна (с.Піски-Радьківські),

- Гвозденко Анаситасія Оксентіївна (с.Бахтин).

«Ніхто не забутий, ніщо не забуте».

Джерело: http://borova-rda.kh.gov.ua

Додаткова інформація