Відбулося пленарне засідання XXХV сесії районної ради VII скликання

сесія районної радиСьогодні, 24 квітня 2018 року, відбулося пленарне засідання XXХV сесії Борівської районної ради VII скликання.

Депутатським корпусом розглянуто й схвалено наступні рішення:

1. Про внесення змін та доповнень до Комплексної Програми соціального захисту населення Борівського району на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням XVII сесії Борівської районної ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року, з урахуванням змін та доповнень, внесених рішеннями XXI сесії районної ради VIІ скликання від 24 березня 2017 року, XXIV сесії районної ради VIІ скликання від 14 червня 2017 року, XXVІІІ сесії районної ради VIІ скликання від 26 жовтня 2017 року, XXXIІІ сесії районної ради VIІ скликання від 12 лютого 2018 року.

2. Про внесення змін та доповнень до   районної Програми по забезпеченню службовим житлом працівників соціальної сфери, правоохоронних органів та інших спеціалістів району на 2013-2018 роки, які заключили контракт праці не менше, ніж на 10 років, затвердженої рішенням XXХV сесії районної ради VI скликання від 24 липня 2013 року, з урахуванням змін та доповнень, внесених рішенням ХХХVІІІ сесії районної ради VІ скликання від 04 жовтня 2013 року.      

3. Про внесення змін до районної Програми розвитку освіти „Новий освітній простір Борівщини” на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням ХLIІІ сесії районної ради VI скликання від 31 січня   2014 року (зі змінами).

4. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Борівського району на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХХI сесії Борівської районної ради VIІ скликання від 22 грудня 2017 року (зі змінами).       

5. Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального закладу охорони здоров’я Борівської районної ради «Борівський районний центр первинної медико санітарної допомоги» правонаступнику комунальному некомерційному підприємству «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області».      

6. Про створення комунального некомерційного підприємства«Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області».       

7. Про затвердження організаційної структури комунального некомерційного підприємства «Борівський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області.    

8. Про коригування тарифів на виробництво теплової енергії, виробленої Борівським комунальним підприємством теплових мереж Борівської районної ради Харківської області, для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення).      

9. Про коригування тарифів на роботи та послуги з інвентаризації нерухомого майна та інші роботи, що використовуються комунальним підприємством «Борівське бюро технічної інвентаризації» Борівської районної ради Харківської області.    

10. Про внесення змін до рішення ХХХІ сесії районної ради VІІ скликання від 22 грудня 2017 року „Про районний бюджет на 2018 рік” з урахуванням змін та доповнень, внесених рішеннями ХХХІІ сесії районної ради VІІ скликання від 30 січня 2018 року, ХХХІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 12 лютого 2018 року, ХХХІV сесії районної ради VІІ скликання від 14 березня 2018 року .                  

11. Про затвердження Порядку використання коштів  районного бюджету громадськими організаціями: Борівською районною організацією ветеранів України, Борівським відділенням воїнів-інтернаціоналістів і воїнів запасу «Пандшер», районною ветеранською громадською організацією «Чорнобильці Борівщини», Борівською районною спілкою ветеранів антитерористичної операції для надання їм фінансової підтримки.       

12. Про затвердження Порядку відшкодування автоперевізнику компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міжміських автобусних маршрутах загального користування за рахунок районного бюджету на 2018 рік.       

13. Про звернення до Борівської селищної та сільських рад щодо виділення субвенції з їх селищного та сільських бюджетів районному бюджету на придбання службового житла для лікарів Борівської центральної районної лікарні в рамках районної Програми по забезпеченню службовим житлом працівників соціальної сфери, правоохоронних органів та інших спеціалістів району на 2013 – 2018 роки, які заключили контракт праці не менше, ніж на 10 років.       

14. Про внесення змін та доповнень до Положення про забезпечення службовим житлом працівників соціальної сфери, правоохоронних органів та інших спеціалістів району, які заключили контракт праці не менше, ніж на 10 років та про районну комісію по наданню службового житла, затвердженого рішенням XXХVІ сесії районної ради VI скликання від 08 серпня 2013 року.       

15. Про надання дозволу Борівській районній державній адміністрації на придбання службового житла – квартири для працівників соціальної сфери, правоохоронних органів та інших спеціалістів району, які заключили контракт праці   не менше, ніж на 10 років. 

16. Про погодження Лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2018 рік Державному підприємству «Куп’янське лісове господарство» по Борівському лісництву.        

17. Про звернення до Першотравневої сільської ради щодо виділення субвенції з її сільського бюджету на фінансування в 2018 році витрат на придбання комп`ютерів, принтера та лінолеума з метою забезпечення належних умов освітнього процесу у Першотравневій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області, розташованої на її підвідомчій     території.   

18. Про затвердження штатних розписів дитячого позаміського комунального закладу оздоровлення та відпочинку «Орлятко» Борівської районної ради Харківської області  для дітей з цілодобовим перебуванням.      

19. Про внесення змін до Статуту комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Борівська дитяча музична школа Борівської районної ради Харківської області», затвердженого рішенням ХV сесії районної ради VІІ скликання від 16 листопада 2016 року.   

20. Про надання дозволу комунальному початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладу «Борівська дитяча музична школа Борівської районної ради Харківської області» на проведення капітального ремонту нежитлової будівлі, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища району та за адресою: смт. Борова, вул. Миру, 21,

21. Про внесення змін та доповнень до рішення ХХІV сесії районної ради VІІ скликання від 14 червня 2017 року «Про надання дозволу Борівському районному Будинку  культури Борівської районної ради Харківської області на проведення   капітального ремонту нежитлової будівлі,  яка знаходиться у спільній  власності територіальних громад сіл, селища району та за адресою:  смт. Борова, вул. Миру, будинок 19».

Додаткова інформація