Відбулося спільне засідання постійних комісій

20.04.18Сьогодні, 20 квітня 2018 року, в малій залі засідань районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань  бюджету,  інвестицій  та   розвитку малого   і   середнього    бізнесу,    з     питань

соціально - економічного розвитку, агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології, з питань законності, правопорядку, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, захисту прав споживачів, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування, інших гуманітарних питань, з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, регуляторної та цінової політики.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Про наповнення доходної частини районного бюджету за І квартал 2018 року.

2. Про виконання районної Програми з охорони, раціонального та ефективного використання земельного фонду Борівського району Харківської області на 2016-2020 роки, затвердженої VІІ сесією VІІ скликання від 28.04.2016 року.

3. Про соціальний захист працюючих, зайнятих на роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці.

4. Про роботу рибоохоронного патруля на території Червонооскільського водосховища.

5. Про роботу Гороховатської сільської ради по забезпеченню санітарної очистки на підвідомчій території.

6. Про проект рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Комплексної Програми соціального захисту населення Борівського району на 2017-2021 роки,   затвердженої рішенням XVII сесії Борівської районної ради VIІ скликання від 23 грудня 2016 року, з урахуванням змін та доповнень, внесених рішеннями XXI сесії районної ради VIІ скликання від 24 березня 2017 року, XXIV сесії районної ради VIІ скликання від 14 червня 2017 року, XXVІІІ сесії районної ради VIІ скликання від 26 жовтня 2017 року, XXXIІІ сесії районної ради VIІ скликання від 12 лютого 2018 року».

7. Про проект рішення районної ради «Про затвердження Порядку використання коштів  районного бюджету громадськими організаціями: Борівською районною організацією ветеранів України, Борівським відділенням воїнів-інтернаціоналістів і воїнів запасу «Пандшер», районною ветеранською громадською організацією «Чорнобильці Борівщини», «Борівською районною спілкою ветеранів антитерористичної операції для надання їм фінансової підтримки».

7.1. Про лист голови ГО «Борівська районна спілка ветеранів антитерористичної операції» Хаустова С.В. 

8. Про проект рішення районної ради «Про затвердження Порядку відшкодування автоперевізнику компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міжміських автобусних маршрутах загального користування за рахунок районного бюджету на 2018 рік».

9. Про проект рішення районної ради «Про внесення змін до районної Програми розвитку освіти „Новий освітній простір Борівщини” на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням ХLIІІ сесії районної ради VI скликання від 31 січня   2014 року (зі змінами)».

10. Про проект рішення районної ради «Про звернення до Першотравневої сільської ради щодо виділення субвенції з її сільського бюджету на фінансування в 2018 році витрат на придбання комп`ютерів, принтера та лінолеума з метою забезпечення належних умов освітнього процесу у Першотравневій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області, розташованої на її підвідомчій території».

11. Про проект рішення районної ради «Про затвердження штатних розписів дитячого позаміського комунального закладу оздоровлення та відпочинку «Орлятко» Борівської районної ради Харківської області для дітей з цілодобовим перебуванням».

12. Про проект рішення районної ради «Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Комунального закладу охорони здоров’я Борівської районної ради «Борівський районний центр первинної медико - санітарної допомоги» правонаступнику Комунальному некомерційному підприємству «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області».

13. Про проект рішення районної ради «Про створення Комунального некомерційного підприємства «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області».

14. Про проект рішення районної ради «Про затвердження структури Комунального некомерційного підприємства «Борівський районний центр первинної медико – санітарної» Борівської районної ради Харківської області».

15. Про проект рішення районної ради «Про коригування тарифів на виробництво теплової енергії, виробленої Борівським комунальним підприємством теплових мереж Борівської районної ради Харківської області, для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення)».

16. Про проект рішення районної ради «Про внесення змін   до рішення ХХХІ сесії районної ради VІІ скликання від 22 грудня 2017 року „Про районний бюджет на 2018 рік” з урахуванням змін та доповнень, внесених рішенням ХХХІІ сесії районної ради VІІ скликання від 30 січня 2018 року, ХХХІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 12 лютого 2018 року, ХХХІV сесії районної ради VІІ скликання від 14 березня 2018 року».

16.1. Про листи головного лікаря Борівської центральної районної лікарні Віннікової Л.Г.

16.2. Про листи головного лікаря КЗОЗ Борівської районної ради «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Павленко Н.О.

16.3. Про листи начальника відділу освіти райдержадміністрації Бондарівської Т.Ю.

16.4. Про листи начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Шведченко С.В.

16.5. Про лист начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Суржик О.М.

16.6. Про листи голови районної ради Клименко О.В.

16.7. Про лист начальника Борівського ВП Ізюмського ВП ГУНП в Харківській області Шокуна Д.В. 

16.8. Про лист голови ГО «Борівська районна спілка ветеранів антитерористичної операції» Хаустова С.В.

17. Про проект рішення районної ради «Про коригування тарифів на роботи та послуги з інвентаризації нерухомого майна та інші роботи, що використовуються комунальним підприємством «Борівське бюро технічної інвентаризації» Борівської районної ради Харківської області».

18. Про проект рішення районної ради «Про надання дозволу комунальному початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладу «Борівська дитяча музична школа Борівської районної ради Харківської області» на проведення капітального ремонту нежитлової будівлі, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища району та за адресою: смт. Борова, вул. Миру, 23».

19. Про проект рішення районної ради «Про внесення змін до Статуту комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Борівська дитяча музична школа Борівської районної ради Харківської області».

20. Про проект рішення районної ради «Про погодження Лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2018 рік Державному підприємству «Куп’янське лісове господарство» по Борівському лісництву».

21. Про проект рішення районної ради «Про зміни у складі постійної комісії районної   ради з питань законності, правопорядку, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, захисту прав споживачів, депутатської діяльності, депутатської етики та місцевого самоврядування, інших гуманітарних питань».

22. Про лист директора комунального закладу «Борівський районний Будинок культури Борівської районної ради Харківської області» Коломієць О.М.

Після обговорення депутатами були прийняті відповідні рішення.

Додаткова інформація